Bydgoszcz. Motoambulans zderzył się z "osobówką"! Trwa WALKA O ŻYCIE ratownika

2020-10-28 13:37

Poważny wypadek w Bydgoszczy. W środę (28.10.2020) ok. godziny 12:00 na rondzie Skrzetuskim zderzyły się osobowy Hyundai i motoambulans. Ratownik medyczny uderzył w krawężnik i rozpoczęła się dramatyczna walka o jego życie.

Bydgoszcz. Motoambulans zderzył się z "osobówką"! Trwa WALKA O ŻYCIE ratownika medycznego

W środę (28.10.2020) o godzinie 12:26, strażacy z regionu otrzymali informację o poważnym wypadku na rondzie Skrzetuskim w Bydgoszczy. Jak poinformowała na swoim kanale Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu - zderzyły się tam motoambulans i samochód osobowy. Niestety przebieg tego zdarzenia był dramatyczny. - Ratownik przeleciał przez pojazd i uderzył w krawężnik. Na miejscu prowadzona jest akcja resuscytacyjna ratownika w karetce. Na miejscu 2 zastępy straży - czytamy w komunikacie służb.

Reanimowany ratownik medyczny został przewieziony do szpitala, gdzie w dalszym ciągu trwa walka o jego życie. Uwaga bydgoszczanie - ruch na ulicy Wyszyńskiego w kierunku Ronda Fordońskiego zablokowany. W okolicach Szpitalu Uniwersyteckiego nr 1 im. dr Antoniego Jurasza wciąż mogą być spore utrudnienia. Wszystko wskazuje na to, że kierowca Hyundaia podczas zmieniania pasu doprowadził do zderzenia. Do sprawy będziemy wracać.

Czytaj także: Zaginął 34-letni Daniel z Bydgoszczy! Policja apeluje o pomoc

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - bydgoszcz.eskainfo@grupazpr.pl.

Groźny wypadek w Lubinie. Pijany kierowca busa staranował volkswagena
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE