Bydgoszcz: Skradziono bezcenną pamiątkę żużlową. Rozpoznajesz te osoby? [ZDJĘCIA, WIDEO]

2020-07-29 15:46 KM

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc przy sprawie kradzieży bezcennej pamiątki żużlowej. Chodzi o identyfikację osób przedstawionych na zdjęciu. Wszyscy, którzy rozpoznają którąkolwiek z nich, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Skradziono bezcenną pamiątkę żużlową. Rozpoznajesz te osoby?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Policjanci z Bydgoszczy i okolic niejednokrotnie już podkreślali, że publikacje wizerunku podejrzanych o przestępstwo pomagają im w trudnych sprawach. Teraz ponownie proszą o pomoc internautów. Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży szarfy za drużynowe wicemistrzostwo Polski na żużlu z 1953 roku. Zdarzenie miało miejsce 19 lipca 2020 r. podczas wystawy zorganizowanej na terenie Opery Nova przy ulicy Focha 5 w Bydgoszczy. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na filmie i zdjęciu. 

Dalsza część materiału pod galerią z ważnymi zdjęciami. Przyjrzyjcie się fotografiom!

- Informacje można przekazać prowadzącej postępowanie mł.asp. Ewelinie Fac pod numerem telefonu 47 751-11-30, a także całodobowo pod numerami 47 751-11-59/60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I-Krm 2898/20 - przekazuje podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - bydgoszcz.eskainfo@grupazpr.pl.