Bydgoszcz: Zaginął 68-letni Władysław Morawski. Jest chory na Alzheimera [RYSOPIS]

2020-06-01 16:45 KM
Zaginął 68-letni Władysław Morawski z Bydgoszczy. Jest chory na Alzheimera
Autor: Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego Bydgoszcz: Zaginął 68-letni Władysław Morawski. Jest chory na Alzheimera

Uwaga mieszkańcy Bydgoszczy! Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie poszukuje 68-letniego Władysława Morawskiego, który w poniedziałek (1 czerwca) wyszedł na spacer z psem i do tej pory nie dał żadnego znaku życia. Funkcjonariusze proszą o pomoc każdego, kto może mieć cenne informacje w tej sprawie.

Ważny komunikat Bydgoskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie poszukuje Władysława Morawskiego lat 68, który w poniedziałek (1 czerwca) wyszedł z psem rasy mieszaniec z ROD przy ul. Noteckiej w nieznanym kierunku. Uwaga - poszukiwany choruje na Alzheimera.

Rysopis poszukiwanego: wzrost 180 cm, waga 90 kg, włosy krótkie siwe.

Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz-Błonie pod numerem telefonu 52-588-13-59 lub 112.

W lipcu 2018 roku policjanci również prowadzili poszukiwania tego mężczyzny. Wówczas po dwóch dniach pan Władysław Morawski odnalazł się cały i zdrowy. Zachęcamy naszych czytelników do udostępniania tej informacji. Funkcjonariusze już niejednokrotnie podkreślali, że pomoc internautów w takich przypadkach jest na wagę złota. Mamy nadzieję, że ta historia również będzie miał happy end.

Przypomnijmy - równolegle wciąż trwają poszukiwania Piotra Nowarkiewicza z Bydgoszczy, który ostatni raz był widziany w minioną sobotę (30 maja) ok. godz. 22 w autobusie linii nr 96. Więcej szczegółów TUTAJ.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Bydgoszczanie mają już dość! Wciąż toną w śmieciach!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.