Bydgoszcz: Zwłoki mężczyzny przy Wiśle! Obok leżały wędki

2021-04-16 12:32 ago
Taśma policyjna, zdjęcie poglądowe
Autor: MAREK KUDELSKI/ SUPER EXPRESS zdjęcie ilustracyjne

Przerażające doniesienia z naszego regionu! W piątek (16 kwietnia) nad ranem nad Wisłą w Bydgoszczy spacerowicz natknął się na zwłoki mężczyzny w średnim wieku. Bydgoska policja natychmiast przystąpiła do śledztwa, które pozwoli odpowiedzieć na pytanie, co tak naprawdę się wydarzyło i czy w śmierć bydgoszczanina są zamieszane osoby trzecie.

Tajemnicza śmierć w Bydgoszczy! Dziś (16 kwietnia) nad ranem do policji wpłynęło zgłoszenie o zwłokach mężczyzny, które zauważył jeden ze spacerowiczów.  - Świadek przekazał nam, że zauważył zwłoki mężczyzny w średnim wieku nieopodal mostu w Fordonie. Ciało leżało ok. 300 metrów od mostu, od strony Strzyżawy - wyjaśnia rzecznik bydgoskiej policji, kom. Przemysław Słomski.

ZOBACZ: Chciał ominąć zwierzę na drodze i uderzył w drzewo! Młody policjant ZGINĄŁ na miejscu

Na razie w sprawie śmierci mężczyzny jest więcej pytań niż odpowiedzi, jednak na wstępnym etapie śledztwa policjanci wykluczyli już udział osób trzecich. Jak podaje Express Bydgoski, obok zwłok znaleziono także wędki.

Więcej informacji wkrótce!

CZYTAJ TAKŻE: Kupił ziemię, która skrywała coś bardzo niebezpiecznego! Na miejsce wezwano saperów

Super Raport 16.04 (Goście: Tomasz Siemoniak - PO, prof. Ryszard Piotrowski - konstytucjonalista, UW) Sedno Sprawy: prof. Konrad Rejdak
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE