Bydgoszczanki przejdą totalną metamorfozę! Chcą być bella na wakacje [AUDIO]

2016-05-19 18:18
Trwa akcja „Bądź bella na wakacje”, która zmieni nie do poznania dziewczyny z regionu.
Autor: www.localfitness.com.au/CC-BY-SA-3.0/wikimedia.org Trwa akcja „Bądź bella na wakacje”, która zmieni nie do poznania dziewczyny z regionu.

Nie będzie łatwo, ale warto! Pot spływa z czoła, a czasu coraz mniej. Trwa akcja „Bądź bella na wakacje”, która zmieni nie do poznania dziewczyny z regionu.

Spośród setek kandydatek wybrano tylko siedem , które przystąpiły do totalnej metamorfozy. Jak podkreślają organizatorzy - nie tylko cielesnej. Panie, które zgłosiły się do programu poprzez wysłanie swojej aplikacji, m.in. ćwiczą na siłowni pod okiem instruktorów.

Są też przyjemności - uczestniczki przechodzą metamorfozę. Specjaliści przygotują dla nich nową fryzurę, nauczą jak wykonać makijaż idealnie pasujący do urody, dobiorą strój. Wszystko, żeby zmiana była olśniewająca.

- Panie zaczęły bardzo ciężką pracę. Są intensywne ćwiczenia pod okiem naszych trenerów. Jest dużo wyrzeczeń związanych z odżywianiem się. Ich ciała będą wzdłuż i wszerz przygotowane, aby metamorfoza, która zakończy się za cztery tygodnie, była jak najbardziej efektowna - zdradził Marcin Ługowski, instruktor.

Marcin Ługowski o intensywnych ćwiczeniach uczestniczek:

Trenerzy pokażą uczestniczkom, jak ważny jest prawidłowy sposób odżywiania

- Teraz panie czekają cztery tygodnie reżimu dietetycznego, lekkiego cierpienia, ale też przyjemności. Przez ten czas chcemy doprowadzić do całkowitej metamorfozy naszych uczestniczek. Cel jest słuszny i mamy nadzieję, ze nasze uczestniczki będą bardziej zadowolone niż zmęczone - mówi Ewa Malicka, trener personalny.

Ewa Malicka o nauce zdrowego odżywiania:

Organizatorzy podkreślają, że w ubiegłych latach trudno było poznać uczestniczki na samym końcu procesu, kiedy były ubrane w finałowe kreacje, odpowiednio umalowane i uczesane. Same dziewczyny podkreślają, że zgłosiły się, bo chciały zmienić swoje ciało i nauczyć się zdrowego stylu życia.

- Cieszymy się, że ktoś nam pomoże w uzyskaniu sylwetki, o której marzymy. Chcemy, aby instruktorzy pokazali nam, w jaki sposób się odżywiać, jak ćwiczyć. Stosowałam wiele diet, jednak zawsze występował efekt jo-jo. Nie mogę się doczekać wdrażania w zdrowy tryb życia - przyznała Iza.

Posłuchaj opinii uczestniczek akcji:

Z instruktorami i uczestniczkami rozmawiał Dawid Olszewski, reporter Radia ESKA.

Czytaj także: Bydgoszcz na nowej planszy gry Monopoly PRL! Będziemy mogli kupić Dworzec Główny PKP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE