Były policjant świadkiem nietypowej interwencji w Bydgoszczy! Niby śmieszna sytuacja, ale bardzo życiowa

i

Autor: Artur Krajewski, pixabay.com

Brawa za postawę!

Były policjant świadkiem nietypowej interwencji w Bydgoszczy! "Niby śmieszna sytuacja, ale bardzo życiowa"

2023-02-17 7:00

Artur Krajewski, były komendant policji w Żninie, był ostatnio świadkiem dość niespotykanego zdarzenia. Jak relacjonuje mężczyzna, na ul. Gdańskiej w Bydgoszczy ktoś zablokował auto kobiety, która w tej sytuacji nie mogła się do niego dostać. - Ustawił swój samochód drzwi w drzwi - relacjonuje były funkcjonariusz. Załamana poprosiła o pomoc policjantów, a ci od razu przystąpili do działań!

Były policjant świadkiem nietypowej interwencji w Bydgoszczy! "Niby śmieszna sytuacja, ale bardzo życiowa"

Do zdarzenia doszło w środę, 15 lutego na ul. Gdańskiej. - Godzina 19:00. Zrozpaczona Pani, której inny kierowca ustawił swój samochód drzwi w drzwi, poprosiła o pomoc policjantów. Młodzi chłopacy w mundurach bez chwili namysłu wchodzą przez bagażnik i wypychają auto. Pani z innego powiatu szczęśliwa, a oni skromie sami dziękują, że mogli pomóc - relacjonuje w mediach społecznościowych Artur Krajewski, który dołączył także zdjęcia ze zdarzenia.

Jak wyjaśnił były komendant policji, ma nadzieję, że post dotrze do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy, który "zaprosi mundurowych ludzi na kawę i też im podziękuje". - Trochę już lat przeleciało i to nowi ludzie. Posłyszałem tylko: Komisariat Policji Śródmieście. Super Panowie. Boczny radiowozu C245. Niby śmieszna sytuacja, ale bardzo życiowa - napisał Artur Krajewski.

Byłemu komendantowi gratulujemy bystrego oka oraz iście dziennikarskiej relacji. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić w nasze redakcyjne szeregi!

Sonda
Czy ufasz polskiej policji?
Policjanci ze Wschowy ścigają 21-latka poszukiwanego do odbycia kary
Nasi Partnerzy polecają