Chciała swojej śmierci. Bydgoszczanka wszystko skrzętnie zaplanowała

2020-09-24 13:11 EIB
Chciała swojej śmierci. Bydgoszczanka wszystko skrzętnie zaplanowała / zdjęcie ilustracyjne
Autor: Pixabay Chciała swojej śmierci. Bydgoszczanka wszystko skrzętnie zaplanowała / zdjęcie ilustracyjne

Bydgoszczanka groziła skokiem z Mostu Uniwersyteckiego. Na szczęście rozmowa śródmiejskiej dzielnicowej z kobietą pozwoliła odwieść ją od próby samobójczej. Młoda kobieta trafiła pod opiekę lekarzy.

Do zdarzenia doszło po południu, wówczas dyżurny z bydgoskiego śródmieścia otrzymał informację o osobie, która siedzi za barierkami mostu Trasy Uniwersyteckiej w Bydgoszczy. Na miejsce natychmiast skierował znajdujący się w pobliżu patrol dzielnicowych. Asp. Michał Kaczorowski oraz mł. asp. Joanna Wesołowska przejeżdżając mostem potwierdzili zgłoszenie. Za barierkami zauważyli kobietę. Funkcjonariusze zatrzymali się i próbowali do niej podejść. Niemniej jednak, kobieta stojąc na krawędzi za barierkami ochronnymi kazała się im nie zbliżać, grożąc skokiem.

Zobacz: Bydgoszcz. 19-latek próbował popełnić SAMOBÓJSTWO w makabryczny sposób. KOSZMAR w Fordonie

Dzielnicowa, dzięki dobrej komunikacji z kobietą, mogła podejść bliżej. Będąc już bardzo blisko, policjantka złapała kobietę za odzież i przyciągnęła do barierki. Mł. asp. Joanna Wesołowska, nie puszczając kobiety, zaczęła z nią rozmawiać na temat dręczących ją problemów. W tym czasie na miejsce przyjechała też straż pożarna. Funkcjonariusze czekali na odpowiedni moment do podjęcia reakcji. Dopiero po dłuższej rozmowie z policjantką, gdy kobieta się uspokoiła, mundurowi dostali sygnał od dzielnicowej, że mogą podejść. Wyciągnęli ją za barierki i posadzili w bezpiecznym miejscu. Młoda bydgoszczanka została oddana pod opiekę lekarzy.

Rozmowa śródmiejskiej dzielnicowej z kobietą pozwoliła odwieść kobietę od próby samobójczej
Autor: KWP Bydgoszcz Rozmowa śródmiejskiej dzielnicowej z kobietą pozwoliła odwieść kobietę od próby samobójczej
Wyskoczyła z 3 piętra. Przerażająca relacja sąsiada

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.