Chcieli uprawiać seks. Dali Kubusiowi garść Relanium! Dziecko nie żyje. Przed sądem zeznawał lekarz

2021-01-15 10:03
Chcieli uprawiać seks. Dali Kubusiowi garść Relanium! Dziecko nie żyje. Przed sądem zeznawał lekarz
Autor: Piotr Lampkowski/SUPER EXPRESS Chcieli uprawiać seks. Dali Kubusiowi garść Relanium! Dziecko nie żyje. Przed sądem zeznawał lekarz

Katarzyna F. (28 l.) i Daniel B. (36 l.) chcieli uprawiać seks. Przeszkadzał im w tym 3-letni Kubuś, syn kobiety, który nie chciał spać. Podali mu więc leki uspokajające. Gdy oni oddawali się cielesnym doznaniom, Kubuś powoli umierał. Chłopczyk zmarł w szpitalu. Lekarz anestezjolog, w czwartek, 14 stycznia, zeznał przed bydgoskim sądem, że dziecko nie dostało prawdopodobnie jednej tabletki Relanium, tylko listek tego leku.

3-letni Kubuś nie żyje, bo przeszkadzał w seksie matce i jej kochankowi?

Przed bydgoskim sądem toczy się proces przeciwko Katarzynie F. i Danielowi B. Szczegóły tej sprawy, które wychodzą na jaw, mrożą krew w żyłach. Na usta ciśnie się pytanie: jaką matką musiała być Katarzyna F., że zdecydowała się na podanie maleńkiemu dziecku leków uspokajających?

Przeczytaj: GROZA! 3-letni Kubuś nie żyje, bo przeszkadzał w seksie matce i jej kochankowi?

Katarzyna F. w sierpniu 2019 roku poinformowała męża, że jedzie z ich starszym synem Jakubem (+3 l.) do bydgoskiego Centrum Onkologii. O tym, że planuje zatrzymać się u poznanego przez internet Daniela B. mężowi już nie powiedziała. Mały Kubuś głośno płakał w nocy. Kochankowie postanowili go uspokoić, podając mu - jak twierdzą - Relanium. Dziecko zapadło w śpiączkę i po tygodniu zmarło.

Dalsza część artykułu znajduje się pod galerią zdjęć.

Maleńki Kubuś nie żyje. Przed sądem stanęli matka chłopca i jej kochanek

Prokuratura przeciwko matce i jej internetowemu kochankowi skierowała sprawę do sądu.

Zeznania świadków są przerażające. Lekarz anestezjolog ze Szpitala Wojewódzkiego w Bydgoszczy zapewniał, że jego zdaniem dziecku musiano podać dużą ilość tabletek, a nie jedną. Jak tłumaczył biegły, po jednej tabletce dziecko zasnęłoby i się obudziło. Tak się nie stało. Mały Kubuś zmarł po tygodniu walki o życie.

Na razie sąd nie ogłosił wyroku w sprawie oskarżonych kochanków którzy, by oprawiać seks, podali dziecku Relanium, co doprowadziło do śmierci 3-letniego Kubusia. Kolejny termin rozprawy wyznaczono na 12 lutego.

Zobacz także: 3-letni Kubuś nie żyje, bo przeszkadzał w seksie. Kto odpowiada za jego śmierć?

Śliczna nastoletnia Malwina straciła życie w wypadku. Robert walczy w szpitalu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE