Mamy relację!

Ciężarówka Coca-Coli w Bydgoszczy! Moc atrakcji na Wyspie Młyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-12-03 7:33

W piątek, 2 grudnia na swojej świątecznej trasie przystanek w Bydgoszczy zrobi świąteczna czerwona ciężarówka Coca-Coli. W godz. 15-20 na Wyspę Młyńską czekał pokój św. Mikołaja, przejażdżka saniami i konkurs fotograficzny. Wstęp był bezpłatny!

Ciężarówka Coca-Coli zaparkowała w Bydgoszczy

Ciężarówka Coca-Coli w Bydgoszczy 2022

Mikołaj trzymający w ręku butelkę brązowego napoju, a w tle piosenka „Coraz bliżej święta” to wiadomość o zbliżających się świętach. Tegoroczna trasa czerwonej amerykańskiej ciężarówki znanej z reklam rozpoczęła się 1 grudnia, na mapie 10 miast, które odwiedzi.

27-metrowa ciężarówka zawitała do Bydgoszczy, w piątek 2 grudnia. W programie kilka stref atrakcji. W pierwszej pokój św. Mikołaja z magiczną scenografią. Każdy, kto odwiedził to miejsce otrzymał pamiątkowe zdjęcia. W drugiej strefie przejażdżka saniami św. Mikołaja, w której przelot nad miastami i lasami, a meta na imprezie Coca-Coli.

Zobaczcie naszą relację!

Sonda
Widziałeś/widziałaś ciężarówkę Coca-Coli w Bydgoszczy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany