Ciężarówka wypadła z drogi i wylądowała w rowie! Utrudnienia na DK 10 na trasie Bydgoszcz - Toruń

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Ciężarówka wypadła z drogi i wylądowała w rowie! Utrudnienia na DK 10 na trasie Bydgoszcz - Toruń

Uwaga!

Ciężarówka wypadła z drogi i wylądowała w rowie! Utrudnienia na DK 10 na trasie Bydgoszcz - Toruń

2022-12-13 11:10

Uwaga kierowcy! We wtorek, (13 grudnia) występują utrudnienia na drodze krajowej nr 10 Bydgoszcz - Toruń, w kierunku Warszawy. To tu w nocy samochód ciężarowy wpadł do rowu. Pracującym na miejscu służbom do tej pory nie udało się go wyciągnąć.

Utrudnienia na DK 10 między Bydgoszczą a Toruniem [13.12.2022]

Jak przekazuje PAP, do kolizji doszło we wtorek, 13 grudnia po godz. 2 w nocy, na 276 km drogi krajowej nr 10. Podjęta rano próba wyciągnięcia ciężarówki z rowu nie powiodła się. Konieczne jest wyładowanie zawartości pojazdu, a po wyładunku nastąpi kolejna próba jego wydobycia.

Utrudnienia na DK 10. Jak długo?

Jak przekazały pracujące na miejscu służby, utrudnienia potrwają około sześciu godzin. Na miejscu ruchem kierują pracownicy GDDKiA.

Policja apeluje!

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności w regionach, gdzie aura nie sprzyja ruszaniu w drogę. Nawierzchnia w wielu miejscach jest mokra i śliska, a to wydłuża drogę hamowania. - Niezmiernie ważna jest nasza wzajemna odpowiedzialność, sposób wykonywania manewrów, prędkość i dostosowanie jazdy do warunków panujących na drodze - mówią policjanci z regionu.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Ruszył proces Ernesta K., który po pijanemu spowodował wypadek. Zginęło dwóch jego kolegów
Nasi Partnerzy polecają