Groźny wypadek

Czołowe zdarzenie dwóch samochodów na ul. Artyleryjskiej w Bydgoszczy! [ZDJĘCIA]

2022-11-29 7:28

Koszmarnie wyglądający wypadek w Bydgoszczy. Jak przekazali nam strażacy, w poniedziałek (28 listopada) na ul. Artyleryjskiej doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana. Jak dokładnie doszło do wypadku? Szczegóły podajemy poniżej!

Bydgoszcz: Czołowe zdarzenie dwóch samochodów na ul. Artyleryjskiej

Jak przekazuje "Bydgoszcz 998", do zdarzenia doszło w poniedziałek, 29 listopada kilkanaście minut przed godziną 21:00. - Strażacy z JRG 3 Bydgoszcz zostali zadysponowani do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych na ul. Artyleryjskiej. Do akcji wyruszyły dwa zastępy PSP, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja - wyjaśnia portal.

Na szczęście - mimo poważnych zniszczeń w pojazdach - wszyscy pasażerowie opuścili auta o własnych siłach. W wypadku poszkodowana została jedna osoba, która trafiła pod opiekę ratowników medycznych.

Zobacz zdjęcia z wypadku!

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Ruszył proces Ernesta K., który po pijanemu spowodował wypadek. Zginęło dwóch jego kolegów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają