Dachowanie osobówki w Kobylarni. 55-letnia kobieta trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

2021-01-21 8:25 eib

Na drodze wojewódzkiej numer 254 samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Za kierownicą siedziała 55-letnia kobieta, która o własnych siłach opuściła auto. Jednak zespół ratownictwa medycznego, który dotarł na miejsce wypadku zdecydował o przewiezieniu kobiety do szpitala.

Samochód osobowy dachował w Kobylarni (21.01.2021)

Do groźnie wyglądającego wypadku w Kobylarni, na drodze wojewódzkiej numer 254 doszło w czwartek (21.01.2021) nad ranem.

- Zgłoszenie wpłynęło do nas tuż po godzinie piątej rano - mówi nam dyżurny strażak z Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy i dodaje: - Samochodem osobowym podróżowała 55-letnia kobieta. Auto wypadło z drogi i dachowało ostatecznie zatrzymując się na kołach.

55-latka samodzielnie opuściła pojazd, jednak przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego, po udzieleniu pierwszej pomocy, uznał, że kobieta musi zostać przewieziona do szpitala na obserwację.

Jak informują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzozie, na miejscu zdarzenia pracowała straż pożarna, policja i zespół ratownictwa medycznego.

Przeczytaj także: Dominiko, gdzie jesteś?! Mijają już cztery lata od zniknięcia pięknej 17-latki

Droga w tym miejscu jest przejezdna.

Zobacz zdjęcia OSP Brzoza z tego wypadku.

Gdy zaginęły, były jeszcze dziećmi. Od lat trwają poszukiwania tych kobiet