Dominiko, gdzie jesteś?! Mijają już cztery lata od zniknięcia pięknej 17-latki

2021-01-20 21:47 eib

Dominika Paćkowska mieszkała w Płocku. Gdy jej rodzina zgłosiła policja zaginięcie, dziewczyna miała zaledwie 17 lat. To było cztery lata temu. Do dziś nie odnaleziono Dominiki. Tak samo jak innych nastolatek z Polski. Ich poszukiwania nadal prowadzi policja, rodzina i fundacja Itaka.

Gdy zaginęły, były jeszcze dziećmi. Od lat trwają poszukiwania tych kobiet

Zaginęły przed laty. Tych nastolatek szuka policja, rodzina i fundacja Itaka

Każda z tych dziewczyn to inna historia. Każda z nich pochodzi z innej części Polski. Jest jednak coś, co je łączy. Od lat nie wróciły do rodzinnego domu. Zaginęły, gdy jeszcze były nastolatkami. Mijają lata, a ich najbliżsi, policja i fundacja Itaka nie ustają w poszukiwaniach.

Nikt nie wie, gdzie mogą przebywać te, teraz już, kobiety. Przez wiele lat nikt nie trafił na ich ślad.

Dominika Paćkowska wyszła z domu gdy miała 17 lat. Koszmar, który co dzień od nowa przeżywają jej bliscy, rozpoczął się 14 kwietnia 2017 roku. 21-letnia dziś kobieta ma 169 cm wzrostu i niebieskie oczy. Zaginiona mieszkała w Płocku.

Do domu nie wróciła także Klaudia Szechlecka. W dniu zaginięcia miała zaledwie 15 lat. 20 czerwca minie rok od kiedy rodzina szuka Klaudii z Łodzi. Dziewczyna ma 163 cm wzrostu i niebieskie oczy.

Dwa lata temu we Włocławku zgłoszono zaginięcie Aleksandry Anny Gładysiak. Dziewczyna miała wtedy 16 lat. Ma 160 cm wzrostu i niebieskie oczy.

Zobacz: 16-letnia Agata odnaleziona! Policja nadal szuka 14-letniego Kacpra z Bydgoszczy

Obejrzyj galerię zdjęć. Zobacz kogo szuka fundacja Itaka.

One od lat nie wróciły do domu. Zaginęły, gdy były bardzo młode

Anna Marzena Mrowiec w dniu zaginięcia miała 19 lat. Dziś ma już 27 lat. Mieszkała w Międzybrodziu Bialskim. Zaginięcie Anny zgłoszono 29.11.2012 roku. Anna ma 170 cm wzrostu, ciemne włosy i niebieskie oczy.

Ola Bielewska zniknęła w 2008 roku. Miała wtedy 8 lat. Do dziś nie wróciła do domu.

O co prosiła Iwona Wieczorek? Janusz Szostak wyjaśnia! Zobacz wideo