Dominiko, gdzie jesteś?! Mijają już cztery lata od zniknięcia pięknej 17-latki

2021-01-20 21:47

Dominika Paćkowska mieszkała w Płocku. Gdy jej rodzina zgłosiła policja zaginięcie, dziewczyna miała zaledwie 17 lat. To było cztery lata temu. Do dziś nie odnaleziono Dominiki. Tak samo jak innych nastolatek z Polski. Ich poszukiwania nadal prowadzi policja, rodzina i fundacja Itaka.

Gdy zaginęły, były jeszcze dziećmi. Od lat trwają poszukiwania tych kobiet

Zaginęły przed laty. Tych nastolatek szuka policja, rodzina i fundacja Itaka

Każda z tych dziewczyn to inna historia. Każda z nich pochodzi z innej części Polski. Jest jednak coś, co je łączy. Od lat nie wróciły do rodzinnego domu. Zaginęły, gdy jeszcze były nastolatkami. Mijają lata, a ich najbliżsi, policja i fundacja Itaka nie ustają w poszukiwaniach.

Nikt nie wie, gdzie mogą przebywać te, teraz już, kobiety. Przez wiele lat nikt nie trafił na ich ślad.

Dominika Paćkowska wyszła z domu gdy miała 17 lat. Koszmar, który co dzień od nowa przeżywają jej bliscy, rozpoczął się 14 kwietnia 2017 roku. 21-letnia dziś kobieta ma 169 cm wzrostu i niebieskie oczy. Zaginiona mieszkała w Płocku.

Do domu nie wróciła także Klaudia Szechlecka. W dniu zaginięcia miała zaledwie 15 lat. 20 czerwca minie rok od kiedy rodzina szuka Klaudii z Łodzi. Dziewczyna ma 163 cm wzrostu i niebieskie oczy.

Dwa lata temu we Włocławku zgłoszono zaginięcie Aleksandry Anny Gładysiak. Dziewczyna miała wtedy 16 lat. Ma 160 cm wzrostu i niebieskie oczy.

Zobacz: 16-letnia Agata odnaleziona! Policja nadal szuka 14-letniego Kacpra z Bydgoszczy

Obejrzyj galerię zdjęć. Zobacz kogo szuka fundacja Itaka.

One od lat nie wróciły do domu. Zaginęły, gdy były bardzo młode

Anna Marzena Mrowiec w dniu zaginięcia miała 19 lat. Dziś ma już 27 lat. Mieszkała w Międzybrodziu Bialskim. Zaginięcie Anny zgłoszono 29.11.2012 roku. Anna ma 170 cm wzrostu, ciemne włosy i niebieskie oczy.

Ola Bielewska zniknęła w 2008 roku. Miała wtedy 8 lat. Do dziś nie wróciła do domu.

O co prosiła Iwona Wieczorek? Janusz Szostak wyjaśnia! Zobacz wideo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE