Dwupiętrowy muzyczny autobus zaparkuje w Bydgoszczy! To akcja Eska Summer City! [WIDEO]

2019-08-13 8:16

Dołącz do naszej ekipy! Opowiemy o rowerowej rywalizacji miast i o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drodze. ESKA SUMMER CITY BUS już w środę w Bydgoszczy. Rezerwujcie czas!

Zapraszamy Was na pokład naszego, kolorowego busa. Czekają na Was nasi reporterzy oraz zaproszeni goście. O 11.00 szukajcie nas na Wyspie Młyńskiej.

Tu przystanek pod nazwą „Pokaż nam swój rower”. Czekamy na rowerzystów, ale nie tylko. Chcemy zobaczyć Wasz sprzęt i opowiedzieć o rywalizacji, którą organizuje Bydgoszcz. We wrześniu startuje zabawa o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Organizatorem ogólnopolskiej akcji jest nasze miasto. Przedstawiciele ratusza dokładnie wyjaśnią, co trzeba zrobić, żeby przyłączyć się do akcji i wykręcić jak najwięcej kilometrów dla Bydgoszczy. Potem sprawdzimy, czy w czasie jazdy lub spaceru jesteście bezpieczni na drodze.

O 12.30 kolejny przystanek! Tym razem spotkanie w Myślęcinku pod nazwą „Pokaż nam swoje odblaski”.
Czekamy na bydgoszczan w odblaskowych strojach lub z odblaskami, które nosicie przy sobie. W pięknym plenerze opowiemy, jak być bezpiecznym na drodze. Na naszym pokładzie pojawi się pomysłodawca wielu odblaskowych eventów, znany bydgoszczanin Sławek Piotrowski z grupy "SŁAWEK & PRZYJACIELE" – www. y4u.pl.
Będzie moc!

Dowiecie się także wielu ciekawych rzeczy o Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku, w którym można fajnie i bezpiecznie spędzić czas, nie tylko w wakacje. Stery oddamy też tym, którzy codziennie dbają o to miejsce. Na naszym pokładzie pojawi się również Sandra Tyczyno, rzecznik prasowy parku.

Spotykamy się na parkingu w Myślęcinku. W ramach akcji „Pokaż nam swoje wakacje’’, czekamy także na Wasze, wakacyjne fotki. Szczegóły na www.summercity.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany