Kiedy wypada Dzień Chłopaka 2021? Jak świętować ten dzień i co kupić ukochanemu?

2021-09-29 13:57
Dzień Chłopaka 2021 - kiedy wypada? Jak świętować Dzień Chłopaka 2021?
Autor: pixabay.com

Dzień Chłopaka 2021 - kiedy wypada? To w kalendarzu data niezwykle ważna. Zwłaszcza dla Pań, które tego dnia składają życzenia swoim ukochanym chłopakom! Kiedy dokładnie wypada Dzień Chłopaka 2021? Jakie życzenia można złożyć z tego okazji? Wszystkie informacje o Dniu Chłopaka 2021 znajdziecie poniżej!

Dzień Chłopaka 2021. Jaka jest jego historia?

Dzień Chłopaka obchodzony jest od 19 listopada 1999 roku. Zainicjowany został tego dnia w Trynidadzie i Tobago przy wsparciu Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz grupy aktywistów w Stanach Zjednoczonych, Europie, Afryce, Azji i na Karaibach. Miał być symbolem równowagi płci oraz odpowiedzią na Międzynarodowy Dzień Kobiet.  

Warto pamiętać, że na początek marca przypada Dzień Mężczyzny. Zdecydowanie więcej osób pamięta o jego alternatywnej dacie, czyli Dniu Chłopaka.

Zobacz: Mężczyźni o tych imionach są NIEZIEMSCY w łóżku! Sprawdź, czy jesteś na liście!

Dzień Chłopaka 2021. Co kupić ukochanemu?

Niebawem obchodzimy Dzień Chłopaka. W tym dniu warto podarować swojemu bratu, chłopakowi czy mężowi jakiś ciekawy, fajny prezent. W naszej galerii znajdziesz najciekawsze propozycje.

Sprawdź i wybierz coś odpowiedniego dla twojego chłopaka. Szczegóły w naszym tekście: Prezenty na Dzień Chłopaka 2021. Zobacz propozycje!

Dzień Chłopaka 2021. KIEDY wypada?

Kiedy dokładnie przypada Dzień Chłopaka? To pytanie z pewnością zadaje sobie niejedna dziewczyna, która nie chce przegapić tego ważnego dnia! Jak się okazuje, Dzień Chłopaka jest obchodzony w kilku krajach. W każdym z nich jest to inny dzień. W Polsce Dzień Chłopaka przypada dokładnie 30 września. W 2021 będzie to czwartek. To tego dnia panie składają życzenia swoim chłopakom i kupują drobne prezenty. Przez wielu to Dzień Chłopaka jest uznawany za odpowiednich marcowego Dnia Kobiety.

Sonda
Obchodzisz Dzień Chłopaka?
Gwiazdy na 19. Biegu po Nowe Życie - relacja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE