Egzamin ósmoklasisty 2021: angielski. "Michelle Payne" hitem egzaminu. O co chodzi?

2021-05-27 13:04
Egzamin ósmoklasisty 2021: angielski. Michelle Payne hitem egzaminu. O co chodzi?
Autor: Pixabay/Twitter Egzamin ósmoklasisty 2021: angielski. "Michelle Payne" hitem egzaminu. O co chodzi?

Egzamin ósmoklasisty 2021 z języka obcego (angielskiego, niemieckiego. Dziś (27 maja 2021) punktualnie o godzinie 9:00 uczniowie rozpoczęli egzamin ósmoklasisty z języka obcego. To trzeci dzień egzaminów. Dziś, tuż przed egzaminem uczniowie byli spokojni o zadania, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć. Ci, którzy skończyli już egzamin potwierdzają - na angielskim było łatwo! Jednak zwracają uwagę na jedną rzecz, okazało się, że "Michelle Payne" jest hitem egzaminu.

W galerii poniżej znajdziecie arkusz CKE i odpowiedzi do zadań z egzaminu ósmoklasisty 2021 przygotowane przez naszego eksperta - nauczyciela języka angielskiego.

Egzamin ósmoklasisty 2021: język obcy (angielski, niemiecki)

W czwartek, 27 maja, punktualnie o godzinie 9:00 uczniowie przystąpili do egzaminu ósmoklasisty 2021 z języka obcego. Większość osób wybrała język angielski. We wtorek (25 maja 2021 roku) młodzież mierzyła się z językiem polskim, a w środę (26 maja 2021) z matematyką. Jak relacjonują uczniowie, egzamin z angielskiego był łatwy. To ostatni egzamin, z jakim w tym roku przyszło się zmierzyć uczniom. Od wyników egzaminu z polskiego, matematyki i angielskiego zależy, czy ósmoklasistom uda się dostać do konkretnej placówki. Im lepiej poszedł im egzamin ósmoklasisty, tym większe szanse, że dostaną się właśnie tam, gdzie chcą. Kiedy otrzymają wyniki? Sprawdź: Język angielski kończy egzaminacyjny maraton ósmoklasistów. Kiedy wyniki egzaminu ósmoklasisty 2021?

Zobacz też: Egzamin ósmoklasisty 2021: język angielski. "Ale to było łatwe!". Arkusz CKE i odpowiedzi już wkrótce! [relacja na żywo]

Egzamin ósmoklasisty 2021: angielski."Michelle Payne":  to było hitem!

Uczniowie, którzy zakończyli już egzamin, postanowili podzielić się swoimi przemyśleniami na Twitterze. Co jest hitem egzaminu z angielskiego? Twitter zalała fala komentarzy o zadaniu z.... Michelle Payne. O co chodzi? Zobaczcie!:

Egzamin ósmoklasisty 2021:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE