Egzamin ósmoklasisty 2021: angielski. Najlepsze memy! Skorupiaki w czekoladzie i roboty w restauracji

2021-05-27 13:04
Egzamin ósmoklasisty 2021: angielski. Najlepsze memy! Skorupiaki w czekoladzie i roboty w restauracji
Autor: Twitter Egzamin ósmoklasisty 2021: angielski. Najlepsze memy! Skorupiaki w czekoladzie i roboty w restauracji

Egzamin ósmoklasisty 2021 z języka angielskiego uczniowie najwyższej klasy szkoły podstawowej mają już za sobą! Internet aż kipi od memów, dotyczących egzaminu. Jak było na teście? Z czego śmieją się uczniowie? Czy coś w arkuszach CKE ich rozbawiło? W internecie pojawia się coraz więcej memów dotyczących... skorupiaków w czekoladzie, czy robotów w restauracji. Memy po egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego. Zobacz je w artykule poniżej.

W galerii poniżej znajdziecie arkusz CKE i odpowiedzi do zadań z egzaminu ósmoklasisty 2021 przygotowane przez naszego eksperta - nauczyciela języka angielskiego.

Egzamin ósmoklasisty 2021: język angielski

W czwartek, 27 maja, punktualnie o godzinie 9:00 uczniowie przystąpili do egzaminu ósmoklasisty 2021 z języka obcego. Większość osób wybrała język angielski. We wtorek (25 maja 2021 roku) młodzież mierzyła się z językiem polskim, a w środę (26 maja 2021) z matematyką. Arkusze zadań przygotowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE) według ósmoklasistów były łatwe. Praca pisemna, jaką mieli napisać to e-mail.

Czytaj też: Egzamin ósmoklasisty 2021: język angielski. Mamy pierwsze odpowiedzi! Na se.pl znajdziecie arkusz CKE! [relacja na żywo]

Egzamin ósmoklasisty 2021: język angielski. Memy

Egzamin z angielskiego dobiegła końca, a w internecie zaczęły się pojawiać pierwsze memy! Z czego śmieją się ósmoklasiści? Sprawdziliśmy!

src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8">
Sonda
Egzamin ósmoklasisty 2021 język angielski - jak Ci poszło?

Egzamin ósmoklasisty 2021:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE