Egzamin ósmoklasisty 2022 angielski. Arkusze CKE, pytania, odpowiedzi, język angielski, języki obce [26.05.2022]

2022-05-26 13:00
Egzamin ósmoklasisty 2022
Autor: Piotr Lampkowski/Super Express Egzamin ósmoklasisty 2022

Egzamin ósmoklasisty 2022 z języka angielskiego. W czwartek, 26 maja, odbył się ostatni z egzaminów ósmoklasistów. Uczniowie zmierzyli się z językiem obcym (najwięcej z nich z angielskim). O godzinie 9:00 rano uczniowie otrzymali przygotowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE) arkusze zadań z języka angielskiego. Jakie były pytania i odpowiedzi na egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego? Znajdziecie je w tym artykule. Zadania z arkusza CKE rozwiąże dla was nasz ekspert - nauczyciel języka angielskiego.

W galerii poniżej opublikujemy arkusz CKE i odpowiedzi do zadań z egzaminu ósmoklasisty 2022 z angielskiego przygotowane przez naszego eksperta - nauczyciela języka angielskiego. Tymczasem przypominamy, z czym uczniowie musieli się mierzyć rok temu.

Egzamin ósmoklasisty 2022 język angielski, arkusze CKE, pytania, odpowiedzi

W czwartek, 26 maja, punktualnie o godzinie 9:00 uczniowie ostatnich klas szkoły podstawowej przystąpili do egzaminu ósmoklasisty 2022 z języka angielskiego i języka niemieckiego. Za nimi dwa dni zmagań z egzaminami. Arkusze zadań przygotowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE) z języka angielskiego na egzamin ósmoklasisty zawierały zadania zamknięte i otwarte. Jakie zadania z języka angielskiego były na egzaminie ósmoklasisty 2022? Co znalazło się w arkuszach CKE? Dowiemy się już w czwartek, 27 maja, gdy CKE opublikuje arkusze. Tuż po tym opublikujemy odpowiedzi do zadań z arkusza CKE z angielskiego, przygotowane przez naszego eksperta. Pamiętajcie, odpowiedzi to tylko sugestie. Te, które znajdują się w kluczu odpowiedzi CKE zostaną opublikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną dopiero później.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE