Egzamin ósmoklasisty 2022 angielski. Przecieki z języka angielskiego hulają po Twitterze! "To odpowiedzi do słuchania"

2022-05-26 13:00
Egzamin ósmoklasisty 2022 angielski. Przecieki z języka angielskiego hulają po Twitterze! To odpowiedzi do słuchania
Autor: KASIA ZAREMBA / SUPER EXPRESS, CKE Egzamin ósmoklasisty 2022 angielski. Przecieki z języka angielskiego hulają po Twitterze! "To odpowiedzi do słuchania"

Egzamin ósmoklasisty 2022: język angielskiego. Dobiega końca egzaminacyjny maraton absolwentów szkół podstawowych. W czwartek (26.05.2022) punktualnie o godz. 9, uczniowie przystąpili do ostatniego testu z języka obcego. Większość z nich wybrała, że będzie to angielski.

Arkusz CKE i odpowiedzi z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego znajdziesz w galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ. Odpowiedzi są sugerowane - zadania rozwiązuje nasz ekspert, nauczyciel języka angielskiego.

Arkusz CKE i sugerowane odpowiedzi z egzaminu ósmoklasisty z angielskiego 2022 opublikujemy w galerii poniżej. Tymczasem przypominamy, z czym uczniowie mierzyli się w zeszłym roku.

Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. Przecieki, pytania i odpowiedzi z języka angielskiego [26.05.2022]

Egzamin ósmoklasisty 2022. Ta historia powtarza się przed każdym egzaminem: w sieci pojawiają się pytania o przecieki. Czy do internetu wyciekły pytania z egzaminy ósmoklasisty 2022 z angielskiego? Na Twitterze pojawiają się liczne komentarze o rzekomych przeciekach. Pojawiły się także informacje o odpowiedziach do zadań ze słuchania. Czy są to prawdziwe? Trudno powiedzieć. To może być kolejna próba oszustwa...

Zobacz także: Egzamin ósmoklasisty 2022: język angielski. Przecieki z angielskiego trafiły do sieci?! "Słyszałam, że ma być..."

Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. Przecieki. Czy doszło do kolejnego wycieku pytań z arkusza CKE?

To jednak nie koniec informacji o przeciekach z egzaminu ósmoklasisty. Na Twitterze pojawiło się jeszcze kilka wpisów osób, które rzekomo posiadają arkusze CKE oraz odpowiedzi do egzaminu ósmoklasisty 2022 z angielskiego.

Przypominamy, że nie należy wierzyć w jakiekolwiek przecieki. Bardzo często zdarza się, że to zwykła próba oszustwa. Uczniom radzimy polegać wyłącznie na własnej wiedzy!

Sonda
Czy matematyka na egzaminie ósmoklasisty 2022 była łatwa?
Egzamin Ósmoklasisty 2022. Czy Zemsta Fredry zaskoczyła uczniów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE