Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń [ZDJĘCIA Z MECZU]

Autor: Dariusz Stoński

Enea Astoria Bydgoszcz wywozi dwa cenne punkty ze stolicy!

2019-10-14 11:00

Beniaminek znowu lepszy na wyjeździe! Enea Astoria Bydgoszcz pokonała wczoraj warszawską Legię i przywiozła do grodu nad Brdą dwa bardzo cenne punkty!

Bydgoszczanie bardzo dobrze weszli w mecz! Pierwszą partię zakończyliśmy prowadzeniem 19:10. Kolejna odsłona meczu była popisem umiejętności naszych zawodników. Dobrze rozpoczęta kwarta umocniła prowadzenie zawodników "Asty" i na przerwę schodziliśmy z czternastoma punktami przewagi.

W decydującej części meczu, zawodnicy Warszawy ruszyli do odrabiania strat. Niestety poszło im to znacznie szybciej niż się spodziewali nasi koszykarze i ze sporej przewagi nic już nie zostało. Ostatnie minut meczu pokazały zaciętą walkę o każdą piłkę. Legia zdołała jeszcze wyrównać, ale na celny rzut Marcina Nowakowskiego nie odpowiedziała i bydgoszczanie wygrali cały mecz 71:69.

LEGIA WARSZAWA – ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ 69:71 (10:19, 14:19, 18:12, 27:21)

Ruszyła już sprzedaż na nadchodzący mecz z Anwilem Włocławek! Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 20 października w hali Immobile Łuczniczka.

Bilety możecie kupić TUTAJ lub w siedzibie klubu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-11 / 19-20.