Wyjątkowe produkty

Frymark Bydgoski 2022. Tłumy mieszkańców w centrum miasta [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-09-28 8:50

FryMARK, to cykliczny jarmark z produktami ekologicznymi, regionalnymi i rękodziełem, który od lat cieszy się ogromną popularnością. Z miesiąca na miesiąc przybywa wystawców i osób chcących nabyć produkty najwyższej jakości. W niedzielę (26 września) w Bydgoskim Centrum Finansowym odbyło się kolejne frymarkowe spotkanie. Zobaczcie naszą relację!

Frymark Bydgoski 2022. Tłumy w centrum miasta

Niedzielny Frymark w Bydgoszczy, czyli ekologicznie i zdrowo!

Jak niedziela, to oczywiście Frymark, który stał się w Bydgoszczy prawdziwą tradycją! 25 września po raz kolejny odwiedziliśmy Bydgoskie Centrum Finansowe przy ul. Gdańskiej 8, gdzie czekały wyjątkowe, ekologiczne produkty oraz rękodzieło. Można było także skorzystać z licznych degustacji, pobawić się smakiem, odkryć nowe produkty - i co najważniejsze - zrobić zakupy u lokalnych gospodarzy. - Zaglądamy na Frymark średnio raz na miesiąc i za każdym razem wychodzimy stąd z torbami pełnymi pysznych jabłek, soków i szynek. Takich produktów nie dostanie się w zwykłym sklepie - mówi nam Marcin. Jakość produktów sprzedawanych na Frymarku jest powszechnie znana. Każdy, kto chce zakupić najzdrowsze produkt, prosto od gospodarza, dostanie je właśnie w na poziomie -1 Bydgoskiego Centrum Finansowego.

Zobaczcie naszą relację z Frymarku!

Sonda
Czy chętniej kupisz produkt od firmy utrzymującej ekologiczne standardy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają