Gdzie jest burza w Kujawsko-Pomorskiem? Tu sprawdzisz ostrzeżenia! [MAPY, LINKI]

2020-05-12 13:27
Gdzie jest burza w Kujawsko-Pomorskiem? Tu sprawdzisz ostrzeżenia!
Autor: Pixabay Gdzie jest burza w Kujawsko-Pomorskiem? Tu sprawdzisz ostrzeżenia!

Chcesz sfotografować burzę, albo wręcz przeciwnie - wiedzieć, gdzie będzie, żeby jej uniknąć? W Internecie nie brakuje specjalnych stron z mapami pogodowymi, które wskazują, gdzie w najbliższym czasie mogą pojawić się grzmoty i błyskawice.

W całej Polsce rozpoczął się sezon burz. Trudno je jednak przewidzieć z dłuższym wyprzedzeniem, bo zwykle pojawiają się bardzo gwałtownie. Jeśli chcesz zrobić efektowne zdjęcia piorunów, albo się przed nimi zawczasu schować, musisz wiedzieć, gdzie szukać informacji.

Gdzie jest burza w Kujawsko-Pomorskiem? Sprawdzisz w Internecie!
W sieci nie brakuje stron, które zajmują się analizowaniem danych meteorologicznych i prognozowaniem, gdzie i kiedy w ciągu najbliższej doby mogą pojawić się burze.

Warto śledzić Kujawsko-Pomorskich Łowców Burz na Facebooku.

Na stronie burzoweinfo.pl znajdziemy aktualne ostrzeżenia burzowe, a dzięki radarowi piorunów ze strony widzimy, gdzie aktualnie znajduje się burza.

Na tych stronach znajdziemy aktualne mapy pogodowe i ewentualne ostrzeżenia, dzięki czemu żadna burza w Bydgoszczy, jego okolicy lub gdziekolwiek w Kujawsko-Pomorskiem nie powinna Was zaskoczyć.

ZOBACZ: Nowe wodopoje dla czworonogów w Bydgoszczy

Bydgoszczanie mają już dość! Wciąż toną w śmieciach!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE