Głęboki staw, a blisko niego ubrania zaginionego Piotra Nowarkiewicza. Krzysztof Rutkowski w akcji [NOWE FAKTY, ZDJĘCIA]

2020-06-03 12:31 KORZ / KM /EIB
Głęboki staw, a blisko niego ubrania zaginionego Piotra Nowarkiewicza. Krzysztof Rutkowski w akcji [NOWE FAKTY, ZDJĘCIA]
Autor: Martyna Nowarkiewicz/Facebook Głęboki staw, a blisko niego ubrania zaginionego Piotra Nowarkiewicza. Krzysztof Rutkowski w akcji [NOWE FAKTY, ZDJĘCIA]

16-letni Piotr Nowarkiewicz w minioną sobotę (30 maja) nie wrócił na noc do domu. Jego rodzina zgłosiła zaginięcie. W środę (3 czerwca) zostały znalezione jego rzeczy. Policjanci boją się, że chłopak mógł pójść się wykąpać do głębokiego stawu.

O sprawie zaginięcia Piotra Nowarkiewicza pisaliśmy na portalu ESKA INFO Bydgoszcz TUTAJ. Policja prowadzi śledztwo i niestety obawia się najgorszego.

- Znaleźliśmy jego ubrania oprócz majtek i skarpetek. Te rzeczy zostały rozpoznane przez jego rodzinę. 200 metrów od tego miejsca jest staw. Od razu jest w nim uskok na głębokość trzy metry. Mamy nadzieję, że ten chłopak nie zostanie z niego wyłowiony - mówi nam jeden z bydgoskich policjantów.

Piotr Nowarkiewicz z Ciela (powiat bydgoski) w sobotę (30 maja) spotkał się ze znajomymi w Bydgoszczy. Przed godziną 22 wsiadł do podmiejskiego autobusu. Wracał do domu. Nie wysiadł jednak na swoim przystanku, tylko dwa przystanki wcześniej.

Rodzice Piotra zaginięcie Piotra zgłosili na policję. Stróże prawa wszczęli poszukiwania. Rodzina za pomoc w odnalezieniu Piotra wyznaczyła nagrodę.Teraz policjanci znaleźli jego rzeczy.

Poszukiwania Piotra Nowarkiewicza: Krzysztof Rutkowski szuka 16-latka z Ciela

- W tej chwili liczne siły policji i służb mundurowych przeczesują teren wokół znaleziska. Na miejsce nadleciał prywatny helikopter, z którego dokonywano poszukiwań - mówi Krzysztof Rutkowski i dodaje: - Równolegle wokół domu zaginionego ponad 2 doby temu nastolatka są przepatrywane liczne stawy. Jedna z hipotez zakłada, że mógł tam feralnej nocy wpaść.

Ekipa Krzysztofa Rukowskiego przyłączyła się do służb i ochotników szukających 16-letniego Piotra Nowarkiewicza.

Ritkowski przedstawia nam także inna hipotezę. Wedle tego założenia, Piotr mógł wsiąść do auta, które mogło brać udział w nocnym drifcie niedaleko jego domu. Te wszystkie tezy na bieżąco weryfikuje zarówno policja jak i agenci Krzysztofa Rutkowskiego, do którego rodzina zaginionego nastolatka zwróciła się o pomoc.

Osoby, które miały z nim kontakt proszone są o informacje na nr 695-350-761 lub 697-006-043 albo z bydgoską komendą.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Poszukiwania Piotra Nowarkiewicza. Do akcji włączył się Krzysztof Rutkowski. Gdzie jest 16-latek?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.