Groźny wypadek niedaleko Mroczy! Za kierownicą siedział 15-latek! Wraz z młodszym kolegą trafili do szpitala

Wypadek, zdjęcie poglądowe
Autor: SHUTTERSTOCK Roztrzaskany reflektor samochodu

W jednej ze wsi koło Mroczy (woj. kujawsko-pomorskie) 15-letni chłopiec, kierujący nissanem, spowodował wypadek samochodowy. Nieletni kierowca i siedzący obok niego 14-letni kolega doznali obrażeń, w związku z czym trafili do szpitala. Auto należy do rodziców nastolatka, który pojechał nim bez ich wiedzy.

O wypadku powiadomiony został dyżurny nakielskiej komendy. - Kiedy na miejsce dojechał patrol, okazało się, że kierujący nissanem stracił panowanie nad autem i najpierw zjechał na pobocze, a następnie wrócił na jezdnię i wjeżdżając na pas ruchu dla kierunku przeciwnego, uderzył w dostawcze iveco - poinformowała PAP podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nakle.

W chwili, kiedy doszło do zdarzenia, nissanem kierował 15-latek, a na miejscu pasażera siedział jego 14-letni kolega. Auto zostało mocno uszkodzone, a jadący nim chłopcy w związku z doznanymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Policjanci materiały zgromadzone w tej sprawie przekażą do oceny sądowi rodzinnemu.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Świecie: 18-latek wjechał w budynek KRADZIONYM autem! Surowe konsekwencje [ZDJĘCIA]

Groźna kolizja w Olsztynie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE