Grudziądz: Rozpędzona 35-latka wjechała w pieszych! Dwie osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]

2021-06-10 12:24

O krok od tragedii w Grudziądzu! Wczoraj (9 czerwca) kierująca citroenem kobieta potrąciła dwóch pieszych przechodzących przez oznakowane przejście dla pieszych. Obie osoby z urazami zostały przetransportowane do szpitala. Jak do tego doszło? Szczegóły podajemy poniżej!

Wczoraj (9 czerwca) około godziny 14:50 na ulicy Małogroblowej w Grudziądzu doszło do niebezpiecznego zdarzenia w rejonie przejścia dla pieszych.

Zobacz: Kujawsko-pomorskie: Malutki lisek topił się w rzece! Pomoc przyszła w ostatniej chwili

- 35-letnia kierująca pojazdem citroen nie zauważyła dwóch pieszych znajdujących się na przejściu dla pieszych. Doszło do potrącenia. W wyniku zdarzenia obie osoby doznały urazów rąk i zostały przetransportowane do szpitala, gdzie okazało się, że ich obrażenia są na tyle poważne, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy - wyjaśni mł. asp. Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Policjanci pracujący na miejscu w związku ze spowodowaniem zdarzenia drogowego zatrzymali kierującej elektronicznie prawo jazdy. Kierującej za spowodowanie wypadku drogowego grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Raport z Anteny 10.06
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE