Horoskop dla urodzonych 8 października. Kobiety będą zachwycone

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Horoskop dla urodzonych 8 października. Kobiety będą zachwycone

Prawda z gwiazd

Horoskop dla urodzonych 8 października. Kobiety będą zachwycone

2022-10-08 12:58

Powiedzieć, że kobiety urodzone 8 października są wyjątkowe to nic nie powiedzieć. Kobiety urodzone 8 października to chodzące ideały. Natura obdarowuje przedstawicielki płci pięknej, urodzone tego dnia bardzo szczodrze. Mężczyźni nie mogą od nich oderwać oczu.

Horoskop dla kobiet urodzonych 8 października

Horoskop nie zostawia złudzeń - twierdzi nasz ekspert. Kobiety urodzone tego dnia są stałe w uczuciach. Potrafią swoje zauroczenie partnerem zamienić w ogromną miłość. Są w stanie dużo wybaczyć i są pełne empatii. Sprawdzają się doskonale w pracy z dziećmi. Zawody, w których odniosą sukces to: policjant, sędzia, psycholog i prezes firmy.

Dla kobiet urodzonych tego dnia rodzina jest najważniejsza. Musimy to jednak napisać - panie czy mają lat 20, 30 czy też 50 lat w alkowie zachowują się zawsze tak, jakby to miał być ich pierwszy raz. Panowie nawet w 30 roku małżeństwa zawsze ich pragną tak samo, jak tego pierwszego razu. Mimo, że doceniają piękno twardo chodzą na ziemi.

Horoskop dla mężczyzn z 8 października

Panowie urodzeni w tym dniu są ambitni i wytrwali. Dobrze pracują w zespole. Lubią być doceniani. Mają wysokie poczucie własnej wartości, dlatego nie potrzebują pochwał. Jak nie uda im coś za pierwszym razem, to spróbują po raz drugi, a potem trzeci. To domatorzy. Lubią wieczorami zasiąść przy domowym ognisku i pograć w rodzinne gry.

Są stali w uczuciach, nie zmieniają partnerek. Nie chętnie rozmawiają o seksie. Mają w sobie duże empatii. Potrafią innym pomagać. Wymarzone zawody dla nich to: detektyw, aktor i pedagog.

Sonda
Zwracasz uwagę na horoskop i fazy Księżyca?
Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany