Jasnowidz Jackowski miał wizję, w której premier Morawiecki ostrzega Polaków. To zacznie się latem, a rok 2022 będzie najgorszy w historii!

i

Autor: Krzysztof Jackowski, YouTube Jasnowidz Jackowski miał wizję, w której premier Morawiecki ostrzega Polaków. To zacznie się latem, a rok 2022 będzie najgorszy w historii!

Jasnowidz Jackowski przeraża! TO zacznie się latem, a rok 2022 będzie najgorszy w historii!

2022-02-07 7:07

Jasnowidz Jackowski w czasie jednej ze swoich ostatnich audycji przekazał swoją najnowszą wizję przyszłości. Fani Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa, usłyszeli przerażającą przepowiednię mówiącą o tym, co wydarzy się w Polsce latem 2022. "W tej wizji kojarzy mi się Matusz Morawiecki. Jest lato, stoi gdzieś na ulicy jakieś i mówi o jakimś rozdawaniu" - mówił jasnowidz Jackowski. Jak brzmi najnowsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego?

Jasnowidz Jackowski miał wizję, w której premier Morawiecki ostrzega Polaków. To zacznie się latem, a rok 2022 będzie najgorszy w historii!

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Jego wizji przyszłości, którymi dzieli się ze słuchaczami za pośrednictwem swojego kanału na YouTube, słuchają setki tysięcy osób. W trakcji audycji na żywo dzieli się z nimi swoimi przeczuciami dotyczącymi tego, co wydarzy się w przyszłości. Podobnie było podczas ostatniego nagrania, w trakcie którego jasnowidz Jackowski powiedział do słuchaczy:

- W tej wizji kojarzy mi się premier Matusz Morawiecki. Jest lato, stoi gdzieś na ulicy jakieś i mówi o jakimś rozdawaniu - mówił jasnowidz Jackowski.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski przewidział najgorszy z koszmarów?! "Poderwane zostaną samoloty. Będzie alarm bojowy"

Sprawdź swój aktualny horoskop: Horoskop dzienny na poniedziałek, 7.02.2022. Co czeka twój znak zodiaku?

Jasnowidz Jackowski: "Premier Matusz Morawiecki. Jest lato, stoi gdzieś na ulicy jakieś i mówi o jakimś rozdawaniu "

- Będzie straszne napięcie, ale się nic nie będzie działo. A napięcie będzie takie, jakby się coś niesamowitego działo. I on coś białego trzyma w ręku. Mówi o czymś białym. Płócienne coś. Ja ie rozumiem, co to jest. Mówię to, co przychodzi do mnie - mówił jasnowidz Jackowski.

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

Wiele osób może nie dać wiary słowom jasnowidza z Człuchowa, jednak są i tacy, którzy wierzą w jego słowa i przepowiednie. Jak brzmi cała, najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego? Znajdziesz ją w galerii poniżej, lub klikając TUTAJ.

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki

i

Autor: HARDE Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki