Jackowski, gruz

i

Autor: Shutterstock, Przemysław Szyszka/Super Express Jackowski, gruz

Szokująca wizja

Jasnowidz Jackowski: "Z tego, co się teraz dzieje zostanie gruz". Przerażająca przepowiednia, która daje do myślenia

2023-03-10 10:45

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Przepowiednie, którymi dzieli się ze słuchaczami za pośrednictwem swojego kanału na portalu YouTube przyciągają setki tysięcy osób. Tym razem jasnowidz Jackowski zdradził, co zobaczył w wizji przyszłości na kolejne lata. Przeczytaj najnowszą przepowiednię Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej rozpoznawanych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Jego przepowiednie niejednokrotnie były na ustach setek osób. Wizje przyszłości, którymi ze słuchaczami dzieli się na swoim kanale na YouTube jasnowidz Jackowski wielu wprawiają w osłupienie. Są też tacy, którzy nie dają wiary słowom Krzysztofa Jackowskiego. To jednak nie powstrzymuje jasnowidza z Człuchowa przed przekazywaniem kolejnych przepowiedni. Dokładnie tak było podczas ostatniego nagrania, w którym Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka Polskę i Polaków w nadchodzących latach.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski przepowiada koszmar Polaków! Benzyna wtedy będzie kosztować 23 złote?!

Jasnowidz Jackowski: "Z tego, co się teraz dzieje zostanie gruz". Przerażająca przepowiednia, która daje do myślenia

Przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

W swojej wizji przyszłości jasnowidz Jackowski nie krył, że Polskę i Polaków czekają ciężkie czasy.

- Drugi raz mi to mignęło, dziwna rzecz mi się kojarzy - mówił Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa i dodał złowieszczo: - Mam wrażenie, że z tego, co jest teraz, co się dzieje teraz, to zostanie z tego gruz. Taki niedobry czas, ten, który jest, miałby trwać do 2028 roku. Wtedy będzie stop tej sytuacji. Będzie wyciszenie na świecie - tajemniczo dodał jasnowidz Jackowski. W swojej przepowiedni mówił o tym, ze jeden ze wstrząsów na nastąpić w 2024, a kolejny już w 2028 roku. To on ma być tym gorszym i pozostawić po sobie gruzy. Co takiego miał na myśli jasnowidz Jackowski?

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?
Krzysztof Jackowski mówi o polityce w Polsce w roku 2023 roku
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają