znaleziono zwłoki młodej kobiety - ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE

i

Autor: Andrzej Woźniak/Super Express znaleziono zwłoki młodej kobiety - ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE

Horror!

Jej zwłoki leżały przy śluzie w Bydgoszczy! Była półnaga i przemoczona. Najnowsze ustalenia przerażają

2023-03-15 9:59

Bydgoszcz do tej pory mówi o tej sprawie. W Dzień Kobiet (środa, 8 marca 2023 r.) przypadkowy przechodzień natknął się na zwłoki kobiety, leżące przy śluzie Prądy. Dziennikarze "Gazety Wyborczej" ustalili, że denatka prawdopodobnie wpadła do wody po pijanemu. To nie wszystko! Więcej informacji w poniższym materiale.

Dzień 8 marca 2023 roku zmienił się w horror dla przypadkowego przechodnia, który w okolicy bydgoskiej śluzy Prądy odkrył zwłoki kobiety. Na miejscu zaroiło się od służb. Lekarz potwierdził zgon, a policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora. Do tej pory nie udało się ustalić tożsamości ok. 60-letniej denatki, która straciła życie. Śledztwo wciąż trwa. Kolejne ustalenia sprawiają, że możemy nakreślić prawdopodobny scenariusz.

Bydgoszcz. Zwłoki kobiety niedaleko bydgoskiej śluzy Prądy. Była półnaga i przemoczona

Wygląda na to, że osoby trzecie nie przyczyniły się do śmierci kobiety. Zmarła była półnaga, być może sama zdjęła ubrania po tym, jak wcześniej wylądowała w wodzie. Po sekcji zwłok śledczy wiedzą już, że denatka zmarła z wychłodzenia organizmu. Czy była pijana? Tego na razie nie wiemy, choć ta wersja również jest analizowana.

- Nic nie wskazuje na to, że mamy do czynienia z przestępstwem. Czekamy jeszcze na wyniki badania stężenia alkoholu we krwi - przekazał w rozmowie z dziennikarzami "Gazety Wyborczej" Włodzimierz Marszałkowski, szef Prokuratury Bydgoszcz-Południe.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Podrzucili obce zwłoki do grobu naszej rodziny
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany