Rodzinny dramat

"Kiedy śpimy, obok nas wydarza się dramat". Wielka tragedia, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy pogrążony w smutku

2023-05-29 13:25

Obok takiej tragedii trudno przejść obojętnie. W sobotę (27 maja) w miejscowości Sucha (powiat tucholski) doszło do pożaru domu jednorodzinnego, w którym mieszkało małżeństwo z synami. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak z budynku zostały tylko zgliszcza. Z każdej strony płyną słowa wsparcia dla rodziny oraz pomoc. W internecie ruszyła pieniędzy na najpotrzebniejsze rzeczy.

Dramat rodziny spod Tucholi. W pożarze stracili dorobek życia

Informacja o pożarze dotarła do służb w sobotę, 27 maja po godzinie 11. - Po przybyciu na miejsce zastano dom całkowicie objęty pożarem. Drewniana konstrukcja błyskawicznie zajęła się ogniem, a dodatkowym utrudnieniem były dwie butle z propan-butanem, które znajdowały się wewnątrz. Straty są ogromne. Przyczyny powstania pożaru wyjaśnia policja - wyjaśniają druhowie z OSP Sucha.

Zobacz: Kasia straciła ukochanego Jakuba w potwornym wypadku. Teraz ma jedną prośbę. "Chcę tylko prawdy"

Na szczęście domownicy opuścili budynek i nikomu nic poważnego się nie stało. Jednak, w wyniku pożaru, z domu zostały tylko zgliszcza. Rodzice i ich trzej synowie stracili cały dobytek oraz dach nad głową.

- Kiedy śpimy, obok nas wydarza się dramat. Rodzina pracownika UKW, naszego kolegi informatyka, straciła dobytek swojego życia. Ogień doszczętnie pochłonął dom, a wraz z nim podstawowy sprzęt, odzież... po prostu wszystko. Prosimy Was o wsparcie na najpilniejsze potrzeby - napisał Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na Facebooku.

Zbiórka na pomoc rodzinie

W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy na rzecz poszkodowanej rodziny. Wszystkie osoby, które chcą pomóc rodzicom i synom, którzy stracili wszystko, mogą tego dokonać poprzez wpłatę środków na stronie pomagam.pl

Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem pożaru?
Pożar przy ulicy Litewskiej w Rzeszowie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany