Kłusownik ryb w rękach policji! Może trafić do więzienia na dwa lata

2021-02-27 8:25 eib
Kłusownik ryb w rękach policji! Może trafić do więzienia na dwa lata
Autor: UM Bydgoszcz Kłusownik ryb w rękach policji! Może trafić do więzienia na dwa lata

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu, przy współpracy ze strażnikami z Państwowej Straży Rybackiej, od dłuższego czasu patrolują tereny przyległe do rzek i jezior, prowadząc walkę z nielegalnym połowem ryb na terenie całego powiatu. W czasie patrolowania jednego z takich miejsc zatrzymali na gorącym uczynku 59-letniego mieszkańca Grudziądza, który w nielegalny sposób dokonywał połowu ryb.

Policja z Grudziądza zatrzymała kłusownika ryb

Zdarzenie miało miejsce w środę (24.02.2021) w godzinach przedpołudniowych. Policjanci wraz ze strażnikami Państwowej Straży Rybackiej udali się do miejscowości Mełno. Na miejscu, w wyniku podjętych działań, na gorącym uczynku zatrzymali 59-letniego grudziądzanina, który w nielegalny sposób na tak zwany „samołówek szczupakowy” dokonywał połowu szczupaka. Funkcjonariusze zatrzymali kłusownika, którego w następstwie doprowadzili do grudziądzkiej jednostki policji i zamknęli w policyjnej celi.

W czwartek (25.02.2021) śledczy przesłuchali podejrzanego przedstawiając mu zarzut nielegalnego połowu ryb. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Zobacz koniecznie: To najlepsi kochankowie! Mężczyźni o tym imieniu są BOSCY w łóżku!

Tragiczna śmierć żużlowców. Samobójstwa, wypadki, zabójstwo. Niezapomniani
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE