Koniec agencji towarzyskiej w Bydgoszczy! 54-latka zarobiła na niej ponad 3,5 mln złotych

2021-01-26 12:36 eib
Koniec agencji towarzyskiej w Bydgoszczy! 54-latka zarobiła na niej ponad 3,5 mln. złotych
Autor: KWP Bydgoszcz Koniec agencji towarzyskiej w Bydgoszczy! 54-latka zarobiła na niej ponad 3,5 mln. złotych

Ponad 3,5 miliona złotych mogła w ciągu 10 lat zarobić 54-letnia kobieta, która prowadziła na terenie bydgoskich Wyżyn agencję towarzyską. Na trop agencji prowadzonej w jednym z domków jednorodzinnych wpadli policyjni śledczy. To właśnie za ich sprawą kobieta odpowie za prowadzenie nielegalnego interesu.

Policja w Bydgoszczy zamknęła agencję towarzyską na Wyżynach

Policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy zgromadzili materiał dowodowy, który umożliwił zlikwidowanie agencji towarzyskiej funkcjonującej od wielu lat na bydgoskich Wyżynach. Tam w wynajmowanym domu, 54-letnia mieszkanka miasta, prowadziła „nielegalny biznes”.

Zobacz: Ksiądz skandalista porównał szczepienia do obozu koncentracyjnego! Czy on nie ma wstydu?!

W agencji towarzyskiej na Wyżynach w Bydgoszczy jednocześnie mogło pracować od 4 do 7 kobiet

Jak wynika z materiału dowodowego jednocześnie w agencji mogło pracować od 4 do 7 kobiet. 54-latka ułatwiała im uprawianie prostytucji poprzez przyjęcie do pracy w charakterze prostytutek, zamieszczanie na portalu erotycznym i w prasie ogłoszeń preferujących usługi seksualne kobiet wraz z ich zdjęciami, opisem, numerem telefonu, udostępnienie lokalu do przyjmowania klientów, a nawet zapewnienie i dostarczenie niezbędnych do funkcjonowania tego rodzaju procederu środków higieny osobistej oraz środków antykoncepcyjnych.

Z tej działalności bydgoszczanka uczyniła sobie stale źródło dochodu.

Dalsza część artykułu znajduje się pod galerią zdjęć.

54-letnia kobieta na swojej agencji towarzyskiej mogła zarobić ponad 3,5 miliona złotych

Kobiety świadczące „usługi” połowę zarobionych pieniędzy oddawały właścicielce przybytku. W ten sposób, jak wynika z szacunków policjantów kobieta mogła zarobić nie mniej niż 3,5 mln. złotych.

54-latka usłyszała prokuratorskie zarzuty czerpania korzyści z nierządu oraz ułatwiania innym osobom prostytucji w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Zgodnie z decyzją prokuratora będzie stawiać się w komisariacie na dozór, musi wpłacić poręczenie majątkowe, a także ma zakaz opuszczania kraju. Z uwagi na fakt, że z popełniania przestępstw uczyniła sobie stałe źródło dochodu może jej grozić kara nawet 7,5 roku pozbawienia wolności.

Przeczytaj: Tajemnicze ZAGINIĘCIE 15-letniej Wiktorii. Powiedziała, że idzie do koleżanki i przepadła bez śladu!

Policyjna akcja w krakowskich agencjach towarzyskich. Zatrzymano członków zorganizowanej grupy przestępczej