Koronawirus: epidemia w Polsce

i

Autor: Shutterstock

Koronawirus. Nowe przypadki zarażenia w woj. kujawsko-pomorskim!

2020-03-21 11:00

Koronawirus w Polsce dotyka coraz więcej osób. Liczba zarażonych rośnie z dnia na dzień. W województwie kujawsko-pomorskim potwierdzono już 16 przypadków. O jednym nowym Ministerstwo Zdrowia poinformowało w sobotni poranek (21 marca), a zaledwie kilka godzin później dowiedzieliśmy się o następnym.

Aktualizacja (godz. 13:30): Już 16 potwierdzonych przypadków koronawirusa w województwie kujawsko-pomorskim. Wczesnym popołudniem Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnym zachorowaniu. W sumie odnotowano dziś dwa nowe przypadki w regionie.

- Mamy 14 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych - czytamy w najnowszym komunikacie Ministerstwa Zdrowia.

- Potwierdzone przypadki dotyczą czterech osób z woj. wielkopolskiego, trzech osób z woj. śląskiego, trzech z woj. warmińsko-mazurskiego oraz po jednej z woj. pomorskiego, lubelskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego - podaje MZ na Twitterze.

Oznacza to, że Kujawsko-Pomorskiem potwierdzono już w sumie 15 przypadków zarażenia. W całej Polsce zanotowano ich łącznie 439.

Koronawirus w Polsce. MAPA ZARAŻEŃ

Super Raport 20 marca 2020
Jak bronić się przed koronawirusem. Posłuchaj zaleceń immunologów. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany