Duże utrudnienia

Koszmarny wypadek na DK 16 pod Grudziądzem! Kobieta była uwięziona w aucie [ZDJĘCIA]

2022-12-07 12:09

Groźne zdarzenie w woj. kujawsko-pomorskim! W środę, 7 grudnia na drodze krajowej nr 16 doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki. Jak udało się nam ustalić, ucierpiała kobieta, która kierowała osobówką.

Koszmarny wypadek na DK 16 pod Grudziądzem! Kobieta była uwięziona w aucie

Do wypadku doszło około godz. 9:20 na 19. kilometrze krajowej "szesnastki". - Zostaliśmy wezwani do miejscowości Kłódka, gdzie doszło do zderzenia ciężarówki z osobówką. Poszkodowana kierująca pojazdem osobowym zabrana do szpitala - wyjaśnia Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu.

Czytaj: Bydgoszczanin stracił przytomność podczas parkowania auta! Przyczyna zszokowała wszystkich

Jak udało się ustalić dziennikarzom "Gazety Pomorskiej", kierująca volkswagenem bora na łuku drogi straciła panowanie nad autem, które obróciło się, znalazło się na sąsiednim pasie ruchu, gdzie uderzył w nie ciągnik siodłowy z naczepą. Według relacji "Pomorskie", uderzenie było tak silne, że tył samochodu został zmiażdżony, a kierująca znalazła się na tylnej kanapie, za fotelem kierowcy. Była uwięziona w samochodzie. By ją ewakuować, konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych.

Zobacz zdjęcia z wypadku!

W działaniach brały udział cztery zastępy z JRG1 Grudziądz i OSP Rogóźno oraz policja. Do czasu zakończenia czynności przez mundurowych ruch kołowy w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Śmiertelny wypadek na rondzie Reagana
Nasi Partnerzy polecają