Koszmarny wypadek w Maksymilianowie. Zmieniał koło i najechał na niego bus! Mężczyzna nie żyje

2021-07-22 15:33
Poważny wypadek samochodowy
Autor: Shutterstock Koszmarny wypadek w Maksymilianowie. Zmieniał koło i najechał na niego bus! Mężczyzna nie żyje / Zdjęcie ilustracyjne

Koszmarny wypadek w Maksymilianowie (powiat bydgoski, województwo kujawsko-pomorskie) - na zmieniającego w samochodzie koło mężczyznę najechał bus, uderzony przez samochód osobowy. Trwa policyjne śledztwo, które ma wyjaśnić wszystkie przyczyny i okoliczności tego fatalnego w skutkach zdarzenia.

Koszmarny wypadek w Maksymilianowie. Zmieniał koło i najechał na niego bus! Mężczyzna nie żyje

O makabrycznym wypadku na S5 w powiecie bydgoskim informowaliśmy na naszym portalu 22 lipca po godzinie 10:00. Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci z Bydgoszczy. - Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że do zdarzenia doszło w momencie, gdy kierujący busem marki Citroen, po zjechaniu na pas wyłączony z ruchu, wymieniał koło w pojeździe. Wówczas w busa uderzył jadący z tego samego kierunku kierujący nissanem - wyjaśnia podkom. Lidia Kowalska z biura prasowego KWP w Bydgoszczy.

Czytaj też: Jasnowidz Jackowski miał zaskakującą wizję: "PiS się rozpadnie!". Mówi o kompromitacji i nadziei na lepsze czasy

- Bus przemieścił się i najechał na zmieniającego koło 49-letniego kierowcę, który mimo prowadzonej reanimacji zmarł. Teraz policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia - informuje podkomisarz Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Rodzinie i bliskim zmarłego mężczyzny składamy wyrazy głębokiego współczucia. Do tematu będziemy wracać w naszym lokalnym serwisie. Służby regularnie apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o wzmożoną koncentrację i rozwagę. Przy lepszej pogodzie niektórzy kierowcy rozluźniają się i m.in. dlatego dochodzi do wypadków.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Potworny wypadek w Grębiszewie. Nie żyją cztery osoby
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE