Makabra na S5 koło Bydgoszczy! Nie żyje jedna osoba

2021-07-22 10:04
Wypadek samochodowy
Autor: Pixabay Groźny wypadek w Kocku. Doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Podróżowało w nich w sumie 9 osób. 7 z nich trafiło do szpitala. Wśród nich jest troje dzieci.

Tragiczny poranek na drodze ekspresowej S5 pomiędzy węzłami Bydgoszcz Opławiec i Maksymilianowo w kierunku Gdańska. Około godziny 6:30 zderzyły się tam dwa samochody. Niestety, jedna osoba nie żyje. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Policja przygotowała objazdy.

Do tragicznego wypadku doszło w czwartkowy poranek na 54. kilometrze drogi S5, na odcinku pomiędzy węzłami Bydgoszcz Opławiec i Maksymilianowo. Jak poinformowała strona "Bydgoszcz 998", na pasie awaryjnym zatrzymał się samochód dostawczy, w którym prawdopodobnie doszło do pęknięcia opony. Kierowca pojazdu rozpoczął naprawę i wtedy wjechał w niego samochód osobowy marki nissan. Siła uderzenia była tak duża, że auto w wyniku uderzenia dachowało.

Na miejscu pojawiło się kilka zastępów straży pożarnej, pogotowie i policja. Na miejscu prowadzono reanimację kierowcy samochodu dostawczego. Niestety po blisko godzinie lekarz stwierdził zgon. W wypadku ucierpieli także kierowca i pasażer samochodu osobowego, którzy zostali zabrani do szpitala. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policja przygotowała objazdy.

Śmiertelny wypadek na DK 3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE