Kujawsko-Pomorskie: Karambol na DK 10! Sprawca był kompletnie pijany [ZDJĘCIA]

2021-05-11 12:11 Anna Gołata

Groźny wypadek na obwodnicy Nakła nad Notecią. Dziś (11 maja) w godzinach poranny doszło tu do zderzenia sześciu pojazdów. Jak się szybko okazało, sprawca wypadku był pod wpływem alkoholu i został zatrzymany. Co tam dokładnie się wydarzyło? Mamy zdjęcia z miejsca zdarzenia!

Kujawsko-Pomorskie: Wypadek na obwodnicy w Nakle nad Notecią. Rozbito aż 6 pojazdów

Do zdarzenia doszło dziś (11 maja) po godzinie 8:00. Jak przekazuje rzecznik KPP w Nakle nad Notecią, jadący w stronę Piły ciężarowy daf z naczepą najechał na pojazdy oczekujące na przejazd na sygnalizacji świetlnej: dwa auta osobowe oraz trzy dostawcze. Policjanci obecny na miejscu szybko ustalili, że kierowca ciężarówki, który spowodował zdarzenie, jest nietrzeźwy - badanie alkomatem u mężczyzny wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Na szczęście w wypadku nikt nie odniósł obrażeń. Na miejscu ruch odbywa się bez utrudnień.

Zobacz: Niepoprawny romantyk zrywał tulipany w centrum Bydgoszczy. Szybko tego pożałował [ZDJĘCIA]

Express Biedrzyckiej - Paweł Zalewski: Budka musi odejść
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE