Niepoprawny romantyk zrywał tulipany w centrum Bydgoszczy. Szybko tego pożałował [ZDJĘCIA]

2021-05-11 10:05 Anna Gołata

Zamiast do kwiaciarni po tulipany, mieszkaniec Bydgoszczy postanowił zerwać te, rosnące na Placu Kościeleckich. Mężczyzna nie miał pojęcia, że jest obserwowany przez czujne oko miejskiego monitoringu. Teraz za zerwane kwiaty przyjdzie mu słono zapłacić!

Jak informuje bydgoska straż miejska, do zdarzenia doszło w piątek, 7 maja około godz. 1:45. To wtedy operator monitoringu zaobserwował „ogrodnika”, który zrywał tulipany rosnące na Placu Kościeleckich. - Na miejsce wysłano patrol policji, którzy zajął się mężczyzną - wyjaśnia rzecznik municypalnych.

ZOBACZ: Zmiana limitów w bydgoskiej komunikacji miejskiej! Ile osób będzie mogło z niej skorzystać?

To kolejna sytuacja, kiedy to czujne oko monitoringu zaobserwowało niewłaściwe zachowanie mieszkańców. Do kolejnej interwencji doszło dwa dni późnij. Wówczas operator zauważył, że pod Mostem Staromiejskim grupę około 10 osób. Niektórzy z nich pisali markerem po elewacji oraz przyklejali naklejki na barierki przy Brdzie. Informacja o zdarzeniu została niezwłocznie przekazana do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji. Z uwagi na fakt, iż osoby te szybko oddaliły się z miejsca, operator na bieżąco obserwował kierunek, w którym się przemieszczały. Dzięki temu na Wełnianym Rynku na sprawców czekał już patrol policji.

Sedno Sprawy - Ryszard Terlecki
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE