Majówka 2021 w Bydgoszczy. Które sklepy będą otwarte? [AUCHAN, BIEDRONKA, ŻABKA]

2021-05-03 8:00 Anna Gołata
Sklep
Autor: kc0uvb/cc0/Pixabay.com Majówka 2021 w Bydgoszczy. Które sklepy będą otwarte? [AUCHAN, BIEDRONKA, ŻABKA] - Zdjęcie poglądowe

Majówka 2021 w Bydgoszczy. Jakie sklepy będą otwarte? To pytanie zadaje sobie coraz więcej bydgoszczan, którzy nie mieli czasu zrobić wcześniej zakupów. Przygotowaliśmy artykuł, w którym znajdziecie informacje, czy Biedronka, Lidl i Kaufland będą otwarte 3 maja 2021 roku? Podpowiadamy, jakie sklepy w Bydgoszczy będą czynne? Szczegóły znajdziecie poniżej!

Majówka 2021 w Bydgoszczy. Jakie sklepy będą otwarte 3 maja?

Trwa upragniona majówka! Jak zwykle 3 maja 2021 roku sklepy w Bydgoszczy będą zamknięte na cztery spusty. Wszyscy mieszkańcy, którzy zapomnieli zrobić najpotrzebniejsze zakupy, będą mieli na to szanse. Które sklepy w Bydgoszczy będą czynne? Podopowiadamy, gdzie zrobić zakupy w sobotę, 3 maja!

ZOBACZ: Miłość aż po grób. Pies zamieszkał na cmentarzu w Bydgoszczy po śmierci swojego pana! 

Brutalne pobicie w Bydgoszczy. Policja publikuje nagranie i prosi o pomoc

Majówka 2021. Tu zrobisz zakupy 3 MAJA w Bydgoszczy!

Uwaga zapominalscy bydgoszczanie! Szansą na zrobienie zakupów w poniedziałek, 3 maja będą małe osiedlowe sklepiki, w których za ladą stanie właściciel lub osoby zatrudnione na umowach cywilnoprawnych. Dodatkowo kolejną opcją na drobne zakupy są stacje benzynowe. Jeśli chodzi o sklepy sieci Żabka, to w święta są one zazwyczaj otwarte w godz. 9.00-19.00 lub 11.00-21.00. Spokojnie będziemy mogli pójść do aptek (głównie będą czynne te całodobowe).

Przypominamy, że 3 maja nie skorzystamy natomiast z usług sklepów takich jak:

  • Biedronka,
  • Lidl,
  • Carrefour,
  • Auchan,
  • Aldi,
  • Netto,
  • Dino,
  • Delikatesy Centrum.

CZYTAJ TAKŻE: Absurdy bydgoskie podbijają internet. Z tych rzeczy śmieje się całe miasto! [ZDJĘCIA]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE