3-letni chłopiec zatrzaśnięty w aucie

i

Autor: Shutterstock

Matka odchodziła od zmysłów

Malutki chłopczyk zatrzaśnięty w nagrzanym aucie! Chwile grozy w Grudziądzu

2023-07-27 15:51

To zdarzenia mogło mieć tragiczny finał. Grudziądzki dzielnicowy uwolnił 3-letniego chłopca z zatrzaśniętego samochodu. Jak się okazało, jego mama przez przypadek zostawiła kluczyki w aucie i nie mogła uwolnić swojej pociechy.

W środę (26 lipca) około 10.45 dzielnicowy st. asp. Wiesław Ragin, patrolując podległy rejon, na ulicy Budowlanych zauważył roztrzęsioną kobietę, bezskutecznie próbującą dostać się do pojazdu, w którym znajdował się jej 3-letni synek zapięty w fotelik bezpieczeństwa.

- 29-letnia mieszkanka Grudziądza oświadczyła, że przez przypadek zatrzasnęła kluczyki w samochodzie. Niestety auto stało w nasłonecznionym miejscu, a temperatura wewnątrz cały czas rosła - wyjaśnia rzecznik grudziądzkiej policji.

Funkcjonariusz, z uwagi na zagrożenie życia, natychmiast podjął decyzję o wybiciu szyby i uwolnieniu dziecka. Maluch nie odniósł żadnych obrażeń.

Przypominamy! Zamknięty szczelnie samochód może być śmiertelną pułapką. Nawet kilka minut spędzonych w środku, bez dostępu do chłodnego powietrza, może spowodować realne zagrożenie dla życia lub zdrowia. Jeśli widzimy niebezpieczną sytuację możemy zareagować, jak policjant – wybicie szyby w uzasadnionych przypadkach nie będzie karane.

Sonda
Zostawił(a)byś małe dziecko samo w aucie?
Zajechał jej drogę i wycelował w jej kierunku broń. W aucie były materiały wybuchowe
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany