Młody kibic chciał wnieść na stadion amfetaminę! Wpadł przez niedopałek papierosa

i

Autor: Ania Gołata

Surowe konsekwencje

Młody kibic chciał wnieść na stadion amfetaminę! Wpadł przez niedopałek papierosa

2023-03-22 9:59

Do zatrzymania doszło podczas niedzielnego meczu (19 marca). 20-letni kibic przyjezdnej drużyny próbował wnieść na teren stadionu amfetaminę. - Mężczyzna wpadł, bo chwilę wcześniej wyrzucił niedopałek papierosa na ziemię - ujawnia policja. Jak dokładnie doszło do zdarzenia? Znamy szczegóły!

W niedzielę (19.03.2023) na mogileńskim stadionie rozegrany został mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Włocłavia Włocławek – Pogoń Mogilno. Nad bezpieczeństwem piłkarzy i kibiców czuwali policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy i funkcjonariusze mogileńskiej komendy.

Zobacz: Wiktorio, gdzie jesteś?! Rodzina rozpaczliwie szuka 17-latki z Bydgoszczy

Około godziny 15:00 mundurowi z oddziału prewencji zwrócili uwagę na jednego z kibiców drużyny przyjezdnej, który oczekując na wejście na stadion wyrzucił na ziemię niedopałek papierosa.

- W związku z popełnionym wykroczeniem mężczyzna został wylegitymowany. 20-letni mieszkaniec powiatu świeckiego w trakcie czynności zaczął się nerwowo zachowywać, co w policjantach wzbudziło uzasadnione podejrzenie, że „może mieć coś na sumieniu”. Po chwili wszystko było już jasne – młody mężczyzna posiadał przy sobie 3 gramy amfetaminy - wyjaśnia rzecznik mogileńskiej policji.

20-latek został zatrzymany i zamiast oglądać mecz z trybun stadionu, trafił do policyjnego aresztu, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy praca w policji jest niebezpieczna?
Kierowca audi wyprzedził policjanta na podwójnej ciągłej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany