Mundial 2018. Załamani Polacy po meczu z Kolumbią [ZDJĘCIA]

2018-06-27 11:51

Nietęgie miny, unikanie kontaktu wzrokowego...To nie tak miało wyglądać! I nasi piłkarze doskonale zdają sobie z tego sprawę. Zobaczcie zdjęcia naszej reprezentacji po przegranej z Kolumbią.

Gra była wyrównana do pierwszej straty gola. Im dłużej trwał mecz, tym w ofensywie drużyna Adama Nawałki była coraz bardziej zagubiona. Po 40 minucie przegrywaliśmy już 1:0 (40' Yerry Mina), ale prawdziwym ciosem okazała się druga połowa spotkania.

Na boisku byliśmy niewidoczni i to wykorzystali Kolumbijczycy: w 69 minucie było już 2:0 (69' Radamel Falcao), a w 75' gwoździem do trumny bramka Juan Cuadrado. - To nie jest tak, że przegraliśmy minimalnie. Staraliśmy się, ale na ten moment nic więcej nie mogliśmy zrobić - powiedział jeszcze na murawie w telewizyjnym wywiadzie Lewandowski.

Mecz o honor Do Wołgogradu biało-czerwoni wylecą dziś (27 czerwca) o godz. 11:40. Tam o godz.18:00 odbędzie się konferencja prasowa, a pół godziny później, trening. W czwartek reprezentacja Polski zagra z Japonią w trzecim i ostatnim meczu na mundialu w Rosji.

Dwa mecze, dwie porażki, szans na awans nie mamy już żadnych. Początek meczu Polska Japonia o godz. 16.00. Trzymajcie kciuki za polską kadrę! Być może uda nam się wygrać choć jedno spotkanie.

Japonia to trudny przeciwnik. Ma realne szanse na fazę pucharową turnieju. Dzięki wygranej z Kolumbią (2:1) i remisowi z Senegalem (2:2) ma cztery punkty i zajmuje fotel lidera. Czy Polacy obronią honor?

W piątek o godz. 11:40 piłkarze wylecą z Soczi do Warszawy, gdzie spodziewani są o godz. 15:05.

Mundial 2018 - kiedy ostatni mecz Polski? TERMINARZ

Polska na Mundialu 2018 grupowe mecze rozegra w dniach: 19, 24 i 28 czerwca.Terminarz grupy H prezentuje się następująco:

• Mundial 2018: Kolumbia - Japonia (1:2)
  • Mundial 2018: Polska - Senegal (1:2)
  • Mundial 2018: Japonia - Senegal (2:2)
  • Mundial 2018: Polska - Kolumbia (0:3)
  • Mundial 2018: Japonia - Polska 28 czerwca, godz. 16:00
  • Mundial 2018: Senegal - Kolumbia 28 czerwca, godz. 16:00

Przeczytaj także: Ulewa w Bydgoszczy. Woda zalała ul. Brzechwy pod wiaduktem kolejowym [ZDJĘCIA]