Nie żyje ceniony lekarz. To brat prezydenta Grudziądza. Nagle odszedł Mój ukochany i jedyny Brat Piotr

i

Autor: Radosław Sałaciński/SUPER EXPRESS, Maciej Glamowski Prezydent Grudziądza/FACEBOOK Piotr Glamowski, ceniony lekarz z Grudziądza, zmarł nagle w niedzielę, 16 lipca. 60-latek był rodzonym i jedynym bratem prezydenta miasta Macieja Glamowskiego

Przykre wieści

Nagła śmierć cenionego lekarza. To brat prezydenta Grudziądza. "Odszedł Mój ukochany i jedyny Brat Piotr"

2023-07-17 19:29

Piotr Glamowski, ceniony lekarz z Grudziądza, zmarł nagle w niedzielę, 16 lipca. 60-latek był rodzonym i jedynym bratem prezydenta miasta Macieja Glamowskiego, który poinformował o stracie za pośrednictwem swojego profilu facebookowego. Do śmierci lekarza odniósł się również Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu, gdzie pracował Glamowski.

Nagła śmierć lekarza Piotra Glamowskiego. Był bratem prezydenta Grudziądza

W niedzielę, 16 lipca, zmarł nagle Piotr Glamowski, lekarz z Grudziądza. Mężczyzna był bratem prezydenta miasta Macieja Glamowskiego, który poinformował o śmierci 60-latka za pośrednictwem swojego profilu facebookowego. - Dziś rano, nagle odszedł Mój ukochany i jedyny Brat Piotr. Doskonały medyk, ale przede wszystkim dobry, życzliwy i prawy człowiek. Zawsze byłeś dla mnie autorytetem i wsparciem. Żegnaj Braciszku... - napisał samorządowiec. Zmarły lekarz pracował na co dzień w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu. - Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy dzisiaj wiadomość o śmierci naszego lekarza, specjalisty otolaryngologii Piotra Glamowskiego.😢 Tak trudno uwierzyć nam ,że nie spotkamy już na szpitalnych korytarzach, idącego szybkim krokiem doktora Glamowskiego.😪 Bliskim, przyjaciołom doktora Glamowskiego składamy wyrazy głębokiego współczucia. Ślemy słowa otuchy Koleżankom i Kolegom doktora, z którymi na co dzień pracował w naszym Szpitalu. Słowa otuchy przesyłamy również Pacjentom Piotra Glamowskiego, których w swojej codziennej pracy wspierał.🤍 „Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej - czytamy we wpisie na profilu facebookowym placówki.

Pogrzeb Anastazji Rubińskiej