Szokująca wizja jasnowidza Jackowskiego. Mówi o potwornej STRZELANINIE?! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń

2021-02-24 9:37 eib
Czeka nas narodowy HORROR? Jasnowidz Jackowski miał straszną wizję
Autor: GRAFIKA SE Maciej Jabłoński

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa od lat przepowiada przyszłość. Swoimi wizjami dzieli się ze słuchaczami podczas audycji, które prowadzi za pośrednictwem kanału na portalu YouTube. W trakcie ostatniego spotkania ze słuchaczami, jasnowidz Jackowski przekazał straszną wizję. Zgodnie z tym, co przekazał Krzysztof Jackowski, w Polsce, podczas uroczystości państwowej ma dojść do tragedii. Jak brzmi najnowsza przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego? Przeczytaj nasz cały artykuł.

Spis treści

  1. Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego (26.02.2021)
  2. Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa: Najnowsze przepowiednie
  3. Horror podczas uroczystości państwowej w Polsce. Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada przyszłość
  4. Słowa jasnowidza z Człuchowa, Krzysztofa Jackowskiego przerażają
Najbardziej trafione przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego - krach na giełdzie i tragedia na Śląsku

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego (26.02.2021)

PRZECZYTAJ: 25.02.2021 - Głód, strata suwerenności i wielki KOSZMAR. Przerażająca przyszłość Polski w przepowiedni jasnowidza Jackowskiego

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa: Najnowsze przepowiednie

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, podczas swoich audycji, które prowadzi za pośrednictwem portalu YouTube, dzieli się przepowiedniami dotyczącymi przyszłości. Podczas ostatniego spotkania ze słuchaczami, jasnowidz Jackowski mówił o tym, co zobaczył w swojej wizji.

To, co jasnowidz Jackowski zobaczył w wizji przyszłości, którą miał podczas audycji, przeraża. Krzysztof Jackowski mówił o koszmarze, który czeka Polaków, a do którego ma dojść podczas jakieś uroczystości państwowej. Czy nasz rząd się rozpadnie? Co ze szczepieniami? To właśnie o tym mówił Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

Zobacz koniecznie: MROCZNA wizja jasnowidza Jackowskiego. "W tym roku inaczej przywitamy wiosnę"

Horror podczas uroczystości państwowej w Polsce. Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada przyszłość

Jak brzmi najnowsza przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego? Jaka czeka nas przyszłość? Na to pytanie odpowiedź usłyszeli jego słuchacze podczas ostatniej audycji.

- Najbliższy czas. Jaki będzie? Nie lubię takich wizji robić, dlatego, że wykonuje się sprawę, która się wydarzyła - rozpoczął swoją wizję jasnowidz Krzysztof Jackowski i dodał: - Ona ma swoją chronologię. Jakby wyjąć z wora coś, czego nie znam. I mam to dopasować do czasu, którego mnie znam. Próbowałem skupić się na temat zarazy. Skojarzyło mi się coś dziwnego - mówił Jackowski.

Słowa jasnowidza z Człuchowa, Krzysztofa Jackowskiego przerażają

Kolejna część przepowiedni jasnowidza Jackowskiego przeraża.

- Jakaś uroczystość państwowa, polityczna - mówił jasnwoidz Jackowski. - Stoi jakiś polityk, stoi ich wielu innych i raptem i ktoś do niego podchodzi: BACH, BACH i sensacja na cały świat - jasnowidz Jackowski mówiąc o tym zdarzeniu,macha ręką, jakby strzelał. - Coś takiego z tego wora mi wyskoczyło. Kompletnie bez sensu. Musze to powiedzieć, żeby poczuć coś więcej.

Zobacz koniecznie: Quiz: Prawda, czy fałsz? Znasz odpowiedzi na te pytania? Są dziecinnie proste!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE