Narkotyki w mieszkaniu na bydgoskich Bartodziejach! Ich właściciel wpadł podczas kontroli drogowej

2021-05-06 12:01 ago

Bydgoscy policjanci z zespołu wywiadowczego zatrzymali 33-latka z narkotykami. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. - Posiadał przy sobie kilkanaście woreczków z marihuaną. Kolejne ilości tego narkotyku zostały zabezpieczone przez policjantów z Fordonu w jego mieszkaniu - informuje rzecznik policji.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 1 maja wieczorem, wówczas patrol „wywiadowców” z bydgoskiej komendy na ulicy Altanowej w Fordonie zatrzymał do kontroli vw. - W trakcie kontroli policjanci ujawnili przy kierowcy 15 woreczków z zielonym suszem roślinnym. 33-latek został zatrzymany. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana - wyjaśnia podkom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

ZOBACZ: Psy rzuciły się na małą sarenkę! Interweniowała policja z Grudziądza

Dalej sprawą zajęli się kryminalni z Fordonu. Funkcjonariusze pojechali na bydgoskie Bartodzieje, gdzie przeszukali miejsce zamieszkania zatrzymanego. Tam ujawnili kolejne porcje narkotyków, dokładnie 174 woreczki z marihuaną. Co więcej, znaleźli pudełko z pustymi woreczkami "dilerówkami", wagę elektroniczną oraz pieniądze. Łącznie zabezpieczyli ponad 220 g narkotyków. 33-latek trafił do policyjnego aresztu. Śledczy z Fordonu na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania narkotyków. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

CZYTAJ TAKŻE: Wandal z Bydgoszczy poszukiwany! Policja publikuje jego zdjęcia i prosi o pomoc

Express Biedrzyckiej - Jan Kanthak: Brak głosu dla Ziobry spowoduje niesnaski
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE