19-latek z Fordonu zobaczył policję i zaczął uciekać! Prawda zszokowała wszystkich

i

Autor: KWP w Bydgoszczy 19-latek z Fordonu zobaczył policję i zaczął uciekać! Prawda zszokowała wszystkich

Zatrzymanie w Bydgoszczy!

19-latek z Fordonu zobaczył policję i zaczął uciekać! Prawda zszokowała wszystkich

2022-09-01 7:00

Patrol z fordońskiego komisariatu zatrzymał 19-latka, który miał przy sobie ponad 40 gramów klefedronu. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania zabronionych substancji. Grożą mu trzy lata więzienia.

W miniony poniedziałek (29.08.2022) tuż przed 21:00 na ulicy Swobodnej uwagę patrolu interwencyjnego z komisariatu w Fordonie zwróciła grupka młodych osób, które na widok radiowozu zaczęły nerwowo się zachowywać.

Zobacz: Zawalił się strop nad oborą i zabił sześć krów! Ranny mężczyzna trafił do szpitala

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo

Pod prąd w centrum Bydgoszczy! Kierowcy łapali się za głowy

- Policjanci postanowili sprawdzić powód takiego zachowania. Gdy wysiedli z pojazdu nagle jeden z mężczyzn zaczął uciekać. Po krótkim pościgu 19-latek został zatrzymany. Wówczas wyrzucił zawiniątko z folii aluminiowej, które policjanci zabezpieczyli. Po sprawdzeniu okazało się, że była w nim skrystalizowana substancja. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że to ponad 40 gramów 4CMC, czyli klefedronu. Bydgoszczanin został zatrzymany i przewieziony do komisariatu - wyjaśnia rzecznik KWP w Bydgoszcz, kom. Lidia Kowalska.

W środę (31.08.2022) mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania zabronionych ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii środków. Za tego typu przestępstwo może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Jak w skali od 1 do 5 oceniasz pracę bydgoskiej policji?