Nestor przeżył piekło na ziemi. Wisiał na łańcuchu. Teraz ten cudny pies szuka nowego domu

Nestor przeżył piekło na ziemi. Wisiał na łańcuchu. Teraz ten cudny pies szuka nowego domu
Autor: OTOZ Animals / Natalia Henczel / Katarzyna Mikowska Nestor przeżył piekło na ziemi. Wisiał na łańcuchu. Teraz ten cudny pies szuka nowego domu

Życie tego psa przypominało nieustanny koszmar i ból. Nestor przezywał katusze. Pies był karmiony chlebem, a gdy OTOZ Animals odbierało go z rąk brutalnych właścicieli, pies wisiał na łańcuchu. Dziś Nestor szuka nowego, ciepłego domu.

Nestor teraz jest pogodnym i miłym psem. Nie jest to tak oczywiste, po tym, jaki koszmar zafundowali mu poprzedni właściciele. OTOZ Animals przeprowadzając interwencję przeżyli szok widząc to, w jakich warunkach żył zwierzak. Nestor dosłownie wisiał na krótkim łańcuchu. Do tego szybko wyszło na jaw, że pies był karmiony chlebem.

Nestor trafił do schroniska w Bydgoszczy. Tam udzielono mu niezbędnej pomocy i przygotowywano go do adopcji.

- Jest przyjazny w stosunku do człowieka, uwielbia głaski - mówi w rozmowie z nami Natalia Henczel ze schroniska dla zwierząt w Bydgoszczy i dodaje: - Pomimo wieku chętnie biega za piłeczką.

Nie wiadomo ile dokładnie pies ma lat, pewne jest, że to senior. Preferowany jest dom beż innych zwierząt i dzieci. Poniżej znajdziecie zdjęcia Nestora.

Nestor ma w schronisku nr. 131/18

Zobacz koniecznie: Bestialsko znęcała się nad Kajtkiem. Wyrzuciła go z 10. piętra. Zapadł surowy wyrok!

Dramat szczeniaka pod Płockiem. "Podrzucało psem jak piłką do gry"
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE