Ogromny smutek

Śmierć ukochanej polonistki wstrząsnęła całą szkołą. Asia osierociła 3 synów, najmłodszy ma dopiero 8 lat

2023-03-29 10:04

Dotarły do nas bardzo przykre informacje. Nie żyje pani Joanna, nauczycielka języka polskiego i wychowawczyni wielu roczników uczniów bydgoskiej "budowlanki". Kobieta przegrała walkę z nowotworem. Miała 49 lat...

Zmarła nauczycielka języka polskiego z Bydgoszczy. Miała 49 lat

Te przykre informacje potwierdza Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy, gdzie przez wiele lat pracowała kobieta.

- Z głębokim żalem informujemy, że 27.03.2023 r. zmarła pani Joanna, nauczycielka języka polskiego i wychowawczyni wielu roczników uczniów, Zespołu Szkół Budowlanych. Wspaniała nauczycielka i wychowawczyni, skromna, pogodna, pomocna, życzliwa, pełna poświęcenia, zaangażowania i pomysłów, bardzo aktywna na wielu polach działalności szkoły, zawsze dużo wymagała od innych, ale i od siebie. W każdej sytuacji gotowa otoczyć swoich wychowanków prawdziwie matczyną opieką, pozostanie na zawsze w naszych sercach i pamięci - czytamy w zamieszczonym na stronie internetowej komunikacie.

Czytaj także: Dramat zwycięzcy programu "Jeden z dziesięciu". Z jego domu praktycznie nic nie zostało [ZDJĘCIA]

Nie żyje nauczycielka z Bydgoszczy. Osierociła trzech synów

- Pamiętam bardzo dobrze panią Joannę. Przez wszystkie lata swojej edukacji nigdy nie spotkałam tak oddanej pedagog. Wspaniała, serdeczna i zawsze gotowa nieść pomoc. To ogromna strata dla nas wszystkich - mówi nam była uczennica bydgoskiej placówki.

Pani Joanna przegrała walkę z nowotworem. Osierociła trzech synów. Najmłodszy ma 8 lat. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w sobotę, 1 kwietnia o godzinie 10 na cmentarzu przy ul. Kcyńskiej 51 w Bydgoszczy.

Sonda
Straciłeś/aś w tym roku kogoś bliskiego?
Piekło Darka wciąż trwa. Na kolejnej rozprawie zeznawali policjanci
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany