Życzymy powodzenia!

Nowi policjanci w Bydgoszczy i regionie! Ślubowanie złożyło 23 funkcjonariuszy

2022-12-01 7:53

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyło się ślubowanie policjantów przyjętych do służby. W szeregi kujawsko-pomorskiej policji pod koniec listopada 2022 roku wstąpiło 23 policjantów. Zobaczcie zdjęcia!

Do służby przyjęto 23 nowych policjantów, którzy trafią do komend miejskich i powiatowych naszego województwa: dziesięciu do Bydgoszczy, pięciu do Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy, po dwóch do: Torunia, Włocławka, Nakła, po jednym do: Radziejowa i pionu kryminalnego KWP w Bydgoszczy.

Podczas ślubowania obecny był także Wojewoda Kujawsko-Pomorski Pan Mikołaj Bogdanowicz, który zwrócił się do policjantów:

- (…) Serdecznie gratuluję Wam tej decyzji. (…) Poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne, czy praca policji jest dobrze zorganizowana, czy obywatele czują się bezpiecznie. Wasza decyzja o wstąpieniu do policji jest kluczowa, bo w tych aspektach my zawsze możemy liczyć na kujawsko-pomorskich policjantów - powiedział.

Zobacz zdjęcia ze ślubowania:

Teraz  policjanci wyjadą na szkolenie podstawowe do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Uroczystość ślubowania była doskonałą okazją do wręczenie jubilatom obchodzącym 30, 25 i 20-lecie służby okolicznościowych dyplomów, a także jednemu z policjantów z Bydgoszczy mł.asp. Marcinowi Sikorze „Kryształowego Serca”.

Sonda
Czy uważasz, że praca w policji jest niebezpieczna?
Sanocki dziennikarz Marek Pomykała zginął z rąk policjanta Tadeusza P?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają