Pedofilia w Kościele: Ci księża trafili przed sąd. Historie ich ofiar są SZOKUJĄCE

2021-02-16 14:32
Pedofilia w Kościele
Autor: GRAFIKA SE Jerzy Kaczmarczyk

Pedofilia jest tematem, który w społeczeństwie wzbudza bardzo wiele emocji. Krzywdy wyrządzane dzieciom przez dorosłych budzą skrajne odczucia. Gdy na jaw wychodzą przestępstwa seksualne dokonywane przez duchownych często słyszy się wśród komentujących, że kara powinna być bardzo dotkliwa. Sprawą pedofilii wśród księży zajęli się w swoim dokumencie "Tylko nie mów nikomu" i "Zabawna w chowanego" bracia Sekielscy.

Pedofilia w Kościele: Ci księża trafili przed sąd. Historie ich ofiar są SZOKUJĄCE

Pedofilia w Kościele przestaje być tematem tabu. Coraz więcej ofiar księży - pedofilów decyduje się na opowiedzenie swojej historii oraz na to, by zgłaszać takie czyny w prokuraturze. Wielu poszkodowanych przez duchownych siły i odwagi na opowiedzenie swojej strasznej historii nabrało po emisji filmów dokumentalnych nakręconych przez braci Sekielskich: "Tylko nie mów nikomu" oraz "Gra w chowanego".

W filmie "Tylko nie mów nikomu" poznajemy historię kilku ofiar księży pedofilów. W zaprezentowanych przez braci Sekielskich nagraniach zrobionych ukrytą kamerą słyszy się z ust księdza tłumaczenia, że molestowanie było "głupią namiętnością" i "objawem miłości ojcowskiej". Rodzice nie reagowali na cierpienia dzieci. Duchowni mieli ich pozwolenie na wyjazdy sam na sam z ich dziećmi (na weekendy na wsi lub wyspy Kanaryjskie). Gdy pojawiały się niepokojące sygnały, zwykle były ignorowane przez rodziców. Z filmu dowiadujemy się, że jedna z ofiar zachorowała na anoreksję, a inna próbowała popełnić samobójstwo. Bulwersujące są również przypadki księży skazanych za pedofilię, którym, mimo sądowego zakazu pracy z dziećmi, pozwalano prowadzić rekolekcje.

Nie wszystkie z tych strasznych historii znajduje finał w sądzie. W naszej galerii zdjęć znajdziecie te, w których księża posądzeni o pedofilię trafili przed sąd.

Pedofilia w Kościele: Ci księża trafili przed sąd. Historie ich ofiar są SZOKUJĄCE. Przeczytaj więcej na ten temat w galerii zdjęć, która znajduje się poniżej.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski o luzowaniu obostrzeń, DYMISJI rządu i ZAGROŻENIU w Europie. UPIORNE przepowiednie

Policja schwytała parę pedofili
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE